news imgae

«Минай» - «Ужгород»: напередодні 

17.07.2019 | Товариська гра

1259

В цей четвер, 18 липня, ФК «Минай» проведе особливий товариський матч. Адже суперником у цьому спарингу буде давній опонент нашої команди ще з обласного чемпіонату – ФК «Ужгород».

 

Це буде 10-та зустріч цих команд і, що цікаво, перша у якості відразу двох професійних клубів. Нагадаємо, що ФК «Ужгород» отримав відповідний статус лише цього літа і тепер активно готується до виступів у Другій лізі чемпіонату України. Відповідно в цьому році це дербі вийшло абсолютно на новий рівень. І це додаткова мотивація для обох команд.

 

Як ми вже написали, суперник «Минаю» наразі готується до дебютного сезону в Другій лізі. Команда тренується в Ужгороді, проводить спаринги, переглядає гравців. Останнє підсилення - екс-гравець «Оболоні-Бровар» та аматорського «Малинська» Артем Корольчук. Також варто зазначити, що у команди змінився в це міжсезоння і головний тренер – замість Мирослава Бабяка тепер ужгородців тренуватиме Василь Варга. Грала команда і товариські матчі. Зокрема, за цей час «Ужгороді» зіграв внічию з U-19 луцької «Волині» 1:1, перемогли в самої «Волині» 1:0 та програли 0:3 вчорашньому кривднику «Минаю» - волочиському «Агробізнесу» 0:3.

 

Для «минайців», звісно,  додаткової мотивації на цей матч не потрібно. По-перше, такі матчі завжди відразняються своєю принциповістю та цікаві для місцевих вболівальників. Це ж закарпатське дербі! По-друге, наша команда у вівторок, 16 липня, поступилася в товариському матчі «Агробізнесу» на своєму стадіоні і тепер буде прагнути реабілітуватися.

 

Тим більше, «Минай» навряд захоче псувати хорошу статистику протистоянь з «Ужгородом». Нагадаю, що команди грали між собою переважно на рівні обласних турнірів. Історія протистоянь: 7:2 на користь «Минаю». Останній їх матч був також товариським – це було 7 березня в Середньому. Тоді «минайці» були сильніші  і перемогли з рахунком 3:0.

Ось історія протистоянь:

6 грудня 2016, Зимова першість, ФК «Минай» ––  ФК «Ужгород» 2:1 (Дзьоба, Назаренко –Бандурович)

31 травня 2016 , чемпіонат Закарпаття, ФК «Минай» – ФК «Ужгород» – 2:5 (Багрій, Костик – Гегедош -4, Реплюк)

24 вересня 2016, чемпіонат Закарпаття, ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – 2:1 (Гегедош, Реплюк – Нуцу Арделян)

15 квітня 2016, півфінал Кубка Закарпаття, ФК «Минай» – ФК «Ужгород» – 3:0 (Гегедош-2, Кополовець)

19 квітня 2016,  півфінал Кубка Закарпаття,  ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – 1:2 (Соскида – Гегедош,  Дзьоба)

14 травня 2017, чемпіонат Закарпаття, ФК «Минай» – ФК «Ужгород» – 4:1 (Лобода, Гегедош -2, Пиняшко – Соскида)

17 вересня 2017, чемпіонат Закарпаття, ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – 0:4 (Гегедош-2, Микуляк, Дзьоба)

4 березня 2018, Зимова першість Закарпаття, ФК «Минай» - ФК «Ужгород» 2:0 (Гегедош-2)

7 березня 2019, товариська гра, ФК «Минай» - ФК «Ужгород» 3:0 (Пиняшко, Нурієв, Гегедош)

 

Поєдинок розпочнеться в 17.00 на стадіоні «Минай». Запланована і пряма трансляція. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та на клубних соцмереж.

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»