news imgae

Андрій Попович у символічній збірній  3 туру

12.08.2019 | Перша ліга Чемпіонату України

507

Воротар ФК «Минай» Андрій Попович увійшов у символічну збірну 3 туру Першої ліги за версією провідного футбольного видання Sport Arena. Це його перше потрапляння у в цю традиційну рубрику.

 

Ось що пише видання:

 

Воротар – Андрій Попович (ФК Минай)

Героїчна гра голкіпера Минаю – до слова, вихованець закарпатського футболу свого часу грав за збірну Азербайджану. Попович виграв чисті виходи один на один із Коваленком, Мусолітіним, Павловим. Потягнув ще кілька ударів, у тому числі – хитре добивання від Коваля. Саме така ось спокійна, надійна гра воротаря надихнула Минай на перемогу над непереможним до цього лідером і призвела до головної сенсації туру.

 

Детальніше про збірну туру від Sport Arena  можна дізнатися  тут

 

В минулому турі у цю рубрику потрапив наш захисник Олег Дмитренко. В Другій лізі в цю збірну 7 разів потрапляв Роберт Гегедош, 3 - Артур Карноза, 2 – Анатолій Нурієв та Артем Кулініч та по разу Михайло Кополовець, Вадим Страшкевич, Василь Беца та Яромир Лобода.

 

Окрім цього, за підсумками матчу з «Чорноморцем»  відзначили і Василя Пиняшка. Його журналісти Sport Arena визнали «Man of the match» цього поєдинку.

 

Ось що пише про нього видання:

У нас грали чемпіони світу (Мусолітін) і Європи (Карноза) серед юнаків. Гол з пенальті забив капітан Нурієв. Заробив «точку» Маїк. Але найкращим називаємо Пиняшка, який віддав всі сили й був замінений ще до ключових подій. Але своєю активністю надихнув свою команду, був найактивнішим на полі й, щонайменше, двічі загрожував напряму воротам одеситів. На перемогу над лідером дебютантів Першої ліги, вважаємо, надихнув саме Пиняшко.

 

Детальніше про те, що саме написали про матч з одеситами – читайте тут.

 

Про всі новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»