news imgae

Анатолій Нурієв: «Був впевнений в тому, що заб’ю»

13.08.2019 | Перша ліга Чемпіонату України

687

Одним з головних героїв історичної перемоги «Минаю» 10 серпня  у Першій лізі став Анатолій Нурієв. Він не тільки забив вирішальний гол на останніх секундах матчу з пенальті, а й вперше за свою кар’єру в клубі виводив «минайців» на гру з капітанською пов’язкою.  Дві визначні події співпали в цьому матчі для нашого Анатолія.

 

Ось що про це  згадує сам футболіст: «Це був дуже складний матч, «Чорноморець» сильна команда і нам більшу частину гри  доводилося боротися за м’яч та відбирати його. Але ми до останнього вірили у нашу перемогу.  Як і люди на трибунах. Ми це відчували і мабуть це і допомогло нам виграти».

 

Що стосується капітанської повязки, то для Нурієва це була дуже приємна подія. «Так, це була додаткова відповідальність для мене на футбольному полі, але дуже приємна. Мені сподобалось», - резюмував він.

 

Що стосується пенальті на останніх хвилинах, то Анатолій зізнається, що хвилювання в цей момент практично не відчував. В голові були лише думки про майбутній удар з точки.  «Я був впевнений в тому, що заб’ю, - зазначив він. - І коли готувався до удару, то розмірковував у який кут буду бити. Хвилювання не було і ні на що не звертав уваги».

 

Загалом, це був перший гол Нурієва у Першій лізі та 10-ий – у офіційних іграх за ФК «Минай». Сподіваємося, що у майбутньому  статистика Анатолія буде тільки покращуватися. Зокрема і у суботньому виїзному матчі з «Оболонню».

 

Про всі новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»