news imgae

Анатолій Нурієв у символічній збірній 7 туру 

05.09.2019 | Інші ЗМІ

406

Атакуючий півзахисник ФК «Минай» Анатолій Нурієв увійшов у символічну збірну 7 туру Першої ліги за версією провідного футбольного видання Sport Arena. Це перше його потрапляння у в цю традиційну рубрику. Минулого сезону, коли команда грала у Другій лізі, його номінували у збірну двічі.

 

Ось що пише видання:

 

Атакувальний півзахисник – Анатолій Нурієв (ФК Минай)

Нурієв проявляє в Минаї свою різноплановість, по ходу сезону (а інколи навіть одного окремо взятого матчу) діючи в стилістиці форварда, інсайда чи атакувального хавбека. Утім, саме ця його якість, разом із гарно поставленим ударом, дозволяють Анатолію бути ефективним. У матчі проти Балкан він відкрив рахунок, швидко зорієнтувавшись у карному майданчику після відскоку, потім реалізував один пенальті й заробив інший. А ще міг стати автором голу туру, але влучив у стійку здалеку.

 

 

Детальніше про збірну туру від Sport Arena  можна дізнатися  тут.

 

Також Анатолія визнали «Man of the match»  у матеріалі про сам матч.

 

Раніше у цю рубрику потрапляли «минайці» Дмитренко, Пиняшко, Маїк та двічі Попович. Коли команда виступала у Другій лізі, то в цю збірну 7 разів потрапляв Роберт Гегедош, 3 - Артур Карноза, 2 – Артем Кулініч та по разу Михайло Кополовець, Вадим Страшкевич, Василь Беца та Яромир Лобода.

 

Про всі новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»