news imgae

«Минай» мінімально поступився у Горішніх Плавнях

05.10.2019 | Перша ліга Чемпіонату України

314

ФК «Минай» в 12 турі перервав свою 6-матчеву переможну серію та мінімально поступився «Гірник-Спорту» з рахунком 1:0. Наша команда пропустила гол на початку гри – на 9-ій хвилині Олег Дмитренко зрізав м’яч у власні ворота. На жаль, зрівняти рахунок закарпатцям не вдалося і ми зазнали 3-ої поразки у  Першій лізі.

І програли ми на фоні проливного холодного осіннього дощу. Він не припинявся практично цілий матч і через це зелений газон «Юності» до кінця гри перетворився ледь не на болото. В таких умовах технічним «минайцям» було вкрай важко – на такому полі звична гра у пас не дуже йшла.

А ось «Гірник-Спорт» швидко до цього адаптувався – все ж таки грають у рідних стінах. І перший тайм пройшов під диктовку суперника. «Гірник-Спорт» з перших хвилин більше контролював м’яч, активно пресингував і тиснув на ворота Артема Кулініча, який, між іншим, вийшов на поле з капітанською пов’язкою.

Їх активність принесло успіх вже на 9-ій хвилині, коли у наші ворота залетів м’яч ще й від ноги нашого Олега Дмитренка – він не вдало переривав простріл з правого флангу.

І поки наша команда оговтувалась від такого неприємного початку, господарі атакували ще і ще. Вони активно навішували з флангів на своїх форвардів, пробивали з-за меж штрафної, а коли наша команда прибирала м’яч до себе та пробувала будувати позиційні атаки, то гравці «Гірника» вміло втікали у контратаки.

Звісно, за таких обставин, коли закарпатці програвали і могли пропускати ще, Василь Кобін вирішив перебудувати гру ще у першому таймі. Зі стартових хвилин команда діяла за вже звичною виїзною схемою: три центральних захисники, два латералі, насичений центр з 4 гравців та один нападник. А вже на 35  хвилині головний тренер команди випустив Микуляка замість Дмитренка і «Минай» почав грати в 4 захисники та з більшою кількістю атакуючих гравців.

І це відразу принесло результат – у нашої команди виник перший момент. Микуляк подав у штрафну, наші хлопці не дали супернику винести м’яч і він потрапив до Маїка, але, на жаль, його удар по воротам прийшовся вище воріт.

Ще через 7 хвилин Микуляк розпочав ще одну атаку, яка закінчилася тим, що Шпак не переграв голкіпера, який вчасно вийшов з воріт, коли Олексій пробивав з правого флангу.

У другому таймі, на жаль, суттєво змінити хід поєдинку наша команда не змогла. Гості перебрали ініціативу на себе, почали будувати позиційні атаки, але «Гірник-Спорт» вміло переривав всі наші спроби. І паралельно сам створював моменти.

Тим не менше, закарпатці могли врятувати цей поєдинок. Наприкінці зустрічі Маїк, а потім Кополовець та Пиняшко мали моменти, проте їхнім ударам (як ось пострілу Маїка через себе) не вистачало сили та точності. На жаль.

У підсумку «Минай» зазнає поразки у Горішніх Плавнях, яка стала 3-ою для закарпатців у цьому сезоні та першою за останні 10 матчів у чемпіонаті.

Наступний свій поєдинок наша команда проведе в суботу, 12 жовтня, на рідному стадіоні. Суперником буде львівський «Рух». Детальніше про цей поєдинок читайте згодом на нашому сайті.

«Гірник-Спорт» - «Минай» 1:0

Гол: Дмитренко автогол, 9 (1:0)

«Гірник-Спорт»: Ситников, Суханов, Кравчук, Білий, Шопін, Лозовий (Одарюк), Збунь (Котляр), Чепелюк, Батюшин (Корольков), Лиховидько (Петрусенко), Козлов (Хоцяновський)

«Минай»: Кулініч, Дмитренко (Микуляк), Стасюк, Жичиков, Антоніо (Кополовець), Маткобожик, Нурієв (Вагін), Гавриленко (Карноза), Шпак (Араужо), Пиняшко, Маїк

Попередження: Козлов, Лиховидько, Ситников – Вагін, Антоніо

Арбітр:  Роман Блавацький (Львів)