news imgae

Максим Жичиков: «Готуємося до важкої гри з «Рухом»

10.10.2019 | Перша ліга Чемпіонату України

555

Фланговий захисник ФК «Минай» Максим Жичиков чи не найпізніше приєднався до нашої клубу в літнє міжсезоння. Проте вже зараз можна стверджувати, що потужний латераль суттєво посилив команду. Він не тільки увірвався у основу, а й вже встиг відзначитися 2-ма гольовими передачами.

 

Наразі Максим планує покращити свої показники. Зараз він разом з командою готується до відповідального матчу з львівським «Рухом».

 

«У нас задача здобувати результат у кожному матчі та радувати наших вболівальників, - розповів він. – До гри з «Рухом» готуємося у звичному режимі – у нас на всі команди хороша мотивація. На тренуваннях відпрацьовуємо ті елементи, які потім будемо застосовувати у грі. Ще теоретично займаємося, де розбираємо сильні та слабкі сторони нашого суботнього опонента. Готуємося до дуже важкої гри».

 

До речі, згадує Максим і попередній матч. Каже, вже забули цей результат, але неприємний осад залишився. «Розчаровані, що не змогли здобути результат у тій грі. Ми будемо розбирати цю гру і тренер нам буде вказувати на помилки у грі з «Гірником-Спорт» аби їх більше не повторювати, - зазначив він.

 

Загалом, як розповів Максим, він хоч і приєднався до колективу найпізніше, але вже встиг повністю освоїтися в «Минаї». «Тут дуже хороший колектив, дружній, і я багатьох хлопців вже знав раніше, - зауважив він. – Також мені імпонує вимоги головного тренера – він просить флангових захисників грати вище і по можливості підключатися до атаки, але і не забувати про оборонні дії».

 

М. Жичиков зізнається, що ставить перед собою максимальні задачі у нашому клубі. «Як і будь-якому футболісту, мені хочеться вигравати у кожному матчі і у я хочу допомогти «Минаю» як можна вище піднятися у турнірній таблиці Першої ліги», - резюмував він.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

Вдячні за фото Віталію Клюєву

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»