news imgae

Карноза та Гегедош у символічній збірній 19 туру 

25.11.2019 | Інші ЗМІ

373

Відразу двоє закарпатців потрапило у символічну збірну 19 туру Першої ліги від всеукраїнського видання Sport Arena.  Це автор дублю у ворота «Оболоні» нападник Роберт Гегедош та півзахисник Артур Карноза.

 

Ось що пише про них видання:

 

Атакувальний півзахисник – Артур Карноза (ФК Минай)

Давненько чемпіон Європи серед юнаків 2009 року не грав у стартовому складі, але через два місяці ротації отримав свій шанс і став одним із основних діячів яскравого переможного матчу з Оболонню-Бровар. Саме Карноза розпочинав багатоходову атаку, а коли вона зайшла в безвихідь (Глагола струсонув каркасом воріт) – встиг на відскок і головою запустив по красивій траєкторії, оперативно подвоївши рахунок. Надалі ефективно діяв по всій ширині поля – саме Артур замислив четверту результативну атаку, а коли перший варіант розвитку не спрацював, видав розкішну гольову на Гегедоша.

 

Нападник – Роберт Гегедош (ФК Минай)

Оболонська захисна ланка славиться злагодженістю та масовістю, але навіть вона не змогла спинити такого нестандартного, складного підопічного, як Гегедош. Уже в дебюті Роберт здорово розхитав захисників і завдав підступного удару. Потім відзначався в підіграші (саме після його скидки Пиняшко влучив у стійку). А пізніше саме Гегедош забив четвертий м’яч у ворота киян, скориставшись розрізним пасом. Ефективна та ефектна гра форварда – два удари та два голи!

 

 

Детальніше про збірну туру тут.

 

Раніше у цю рубрику потрапляли «минайці» Дмитренко, Пиняшко, Микуляк, Стасюк, Маїк, Кулініч, Маткобожик,  чотири рази Попович, п’ять - Нурієв. Для Гегедоша це вже третє потрапляння у цю рубрику, а для Карнози – перше.

 

Окрім того, Гегедоша визнали «Man of the match» у звіті про матч. Детальніше тут.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»