news imgae

Троє «минайців» увійшло у збірну півріччя Першої ліги 

03.12.2019 | Перша ліга Чемпіонату України

931

Відразу троє футболістів «Минаю» увійшло у символічну збірну першого півріччя Першої ліги за версією всеукраїнського видання Sport Arena разом з аналітичною компанією Wyscout. Вони визначили 33 найкращих гравців у цій лізі. Із «минайців» туди потрапили Петро Стасюк, Анатолій Нурієв та Роберт Гегедош.

 

Що цікаво, на всіх позиціях журналісти та аналітики визначали трійку кращих на кожній позиції і у всіх номінаціях наші – на першому місці.

 

Ось що пише про них видання:

 

Ліві захисники

Петро Стасюк (ФК «Минай»)

За якої б тактики не грав ФК «Минай» (а він пробував грати й при трьох центрбеках, і при більш типових для нинішнього дня побудовах), Стасюк залишав за собою відповідальність за всю дистанцію лівої бровки, встигаючи і позаду, і попереду. В активі Петра – 83 навіси (показник №1 серед усіх захисників) і 54 порушення суперників проти нього (також №1 серед оборонців).

 

Атакувальний півзахисник

Анатолій Нурієв (ФК «Минай»)

У більшості освоєних минайцями тактик роль інсайда особливо важлива. У цій якості й вдалося розкрити універсала атаки Нурієва, одного з ключових гравців найуспішнішого дебютанта сезону. Анатолій відзначається агресивністю в атаці (завдав 54 удари – третій показник чемпіонату), вміє здорово виконати стандарти – причому, як ударом напряму, так і хитрою подачею. Як для гравця відтяжки, він має дуже пристойну результативність (xG 8,18; xGA 9,86) і є на сьогодні найкращим пенальтистом чемпіонату – 7 голів із 7 спроб.

 

Нападник

Роберт Гегедош (ФК «Минай»)

Закарпатський клуб є найуспішнішим серед усіх новачків Першої ліги (включно з клубом, який опустився із Favbet Ліги). А провідним бомбардиром і справжнім уособленням його гри – цей форвард, який колись пробувався в складі грандів, але пережив навіть випробування любительськими змаганнями, повернувшись сильнішим. Швидкий Гегедош особливо багато забивав у вересні, а завершив півріччя дублем у розгромному матчі з «Оболонню-Бровар», який, вочевидь, і дозволив ФК «Минай» зимувати так високо в турнірній таблиці.

 

 

Детальніше про збірну півріччя можна прочитати тут.

 

До речі, для футболістів нашої команди це вже не перше потрапляння у збірну півріччя. Так, у Другій лізі у таку номінацію двічі потрапляв Стасюк та Беца, ще по разу Гегедош та Карноза.

 

Окрім того, у символічні збірні окремих турів потрапляли «минайці» Дмитренко, Пиняшко, Микуляк, Стасюк, Маїк, Кулініч, Маткобожик, Карноза, тричі Гегедош, чотири рази Попович, п’ять - Нурієв.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»