news imgae

Олександр Глагола – лідер «Минаю» за гольовими передачами

10.12.2019 | Статистика

452

Продовжуємо підводити підсумки першої половини чемпіонату для нашої команди. Ми вже писали про те, хто з «минайців» найбільше забив за ці півроку, а хто найбільше провів матчів.

 

Варто згадати тепер і тих, хто найбільше зробив гольових передач серед «минайців».

 

Так найбільше результативних асистів виконав Олександр Глагола – у нього їх 4. Що цікаво, більшість гольових він віддав у Кубку України – один раз асистував Олегу Маїку, який забив переможний гол у грі з «Волинню», два рази – у грі зі «Львовом», після передач якого відзначився Допілка та Гегедош.

 

Ще одна гольова передача була у домашній грі чемпіонаті з МФК «Миколаїв» - він асистував Нурієву, коли той забивав другий гол у матчі.

 

На другому місці за цим показником Владислав Микуляк – у нього  3 гольові передачі (у виїзних іграх з «Миколаївом» та «Металістом», а також у домашній з «Агробізнесом»).

 

По два асисти за цю половину сезону мають Карноза, Нурієв, Пиняшко та Жичиков. По 1 – Беца, Гегедош, Антоніо Сантос, Стасюк та Кіча.

 

Якщо говорити про загальну статистику за два професійних сезони, то лідером з асистів є Владислав Микуляк - у нього 6 передач. На другому місці Гегедош та Нурієв - у них по 5 гольових пасів, у Карнози - 4. 

 

Чекаємо, що у наступному сезоні наші хлопці зуміють тільки покращити свої показники.

 


Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»