news imgae

Transfermarket: За рік «Минай» подорожчав вдвічі

09.01.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

2066

До початку підготовки «минайців» до другої половини сезону залишилося зовсім небагато. Тому ще є час згадати успіхи минулого 2019-го року.

 

І до таких можна віднести цікавий факт. За інформацією провідного спортивного німецького сайту Transfermarket.com, трансферна ціна гравців «Минаю» складає 2,65 млн. євро. Минулого року (станом на кінець 2018-го) ця цифра була вдвічі меншою – 1,35 млн. євро, отже можна стверджувати, що наші гравці, на думку експертів, подорожчали вдвічі.

 

Найдорожчим серед футболістів закарпатської команди фахівці transfermarket називають Максима Жичикова – трансферну вартість його оцінюють у 300 тисяч євро.

 

На другому місці Андрій Попович, Роберт Гегедош, Анатолій Нурієв, Максим Гавриленко – їх оцінюють мінімум в  175 тисяч. Трохи менше, 150, коштує трансфер Олександра Маткобожика, Петра Стасюка та Артура Карнози, а Вадим Страшкевич – 125 тисяч.

 

Варто відзначити, що у порівнянні з минулим роком найбільше ціна найбільше виросла на Петра Стасюка – із 75 до 150 тисяч. А ще подорожчали Гавриленко (на 50 тисяч), Нурієв та Гегедош (на 75 тисяч), Маткобожик, Маїк, Пиняшко та інші.  Порівняти ціни можете ось тут або ось тут.

 

З повним списком трансферної вартості за версією Transfermarket можна ознайомитися за посиланням https://www.transfermarkt.com.ua/fk-minaj/kader/verein/61825/plus/0/galerie/0?saison_id=2019.

 

 Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»