news imgae

У «минайців» розпочався перший збір. Вже відомі суперники в товариських матчах 

11.01.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

1250

10 січня футболісти «Минаю» вийшли з відпустки та розпочали свій перший тренувальний збір в рамках підготовки до другої частини Першої ліги.

 

Команда тренується на базі стадіону в Ужгороді. Працюють в режимі два тренування в день. Традиційно на першому зборі футболісти, в першу чергу, будуть підтягувати свої фізичні дані після довгої відпустки.

 

Перший товариський матч наша команда проведе в Угорщині. Проте не 11 січня, як планували раніше, а 15-го. Зіграють «минайці» з клубом Першої ліги Угорщини – ФК «Казінц Барціка». Загалом закарпатці проведуть під час перших зборів 6 товариських ігор – 4 на виїзді та 2 вдома.

 

В Угорщині 17 січня в Кішварді зіграють з місцевою «Вардою», 18-го – з «Дебреценом» на їх полі. 23-го у команди запланований товариський матч у Львові із ФК «Львовом». 25-го січня «Минай» в Ужгороді зіграє зі словацьким «Татраном» (Пряшів), а 28-го зіграє з ФК «Ужгородом».

 

Детальніше про ці ігри та про подальші збори «Минаю» читайте згодом.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»