news imgae

Президент ФК «Минай» увійшов в «Топ-100 впливових закарпатців»

11.02.2020 | Нагороди

1110

Президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк потрапив до видання «ТОП-100: Впливові люди Закарпаття». Це щорічний рейтинг від провідних закарпатських журналістів та експертів, яке проводить місцева газета «Неділя».

 

У це видання, яке вийшло друком минулого тижня, традиційно з 2006 року входять впливові політики, меценати, представники духовенства, бізнесмени та просто відомі люди Закарпаття. Цього року рейтинг не обійшовся і без президента нашого футбольного клубу.

 

Ось що пише про нього видання:

 

«Завдяки футбольному клубу «Минай» Закарпаття звучало в 2019-му на всю Україну: клуб закінчив рік у трійці лідерів Першої ліги, відкрив свою Академію, її вихованці грають у Дитячо-юнацькій футбольній лізі. Всі спортивні оглядачі сходяться на одному: ФК «Минай» підняв закарпатський футбол на такий рівень, якого він не досягав десятиліттями! І за всі цим стоїть людина, яка не шкодувала зусиль, часу і, певна річ, власних коштів для підтримки улюбленої справи – Валерій Пересоляк . Слід віддати йому належне: треба мати неабияке бажання, силу волі, вміння комунікувати та формувати команду, щоб досягти результату. Президент ставить перед командою нові амбітні завдання, серед яких чільне – європейський вектор розвитку. І можна не сумніватися, що клуб «Минай» з таким керівником досягне заявлених висот!»

 

 

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»