news imgae

15-ий матч у Європі і перший із датчанами. Цифри міжнародних  ігор

19.02.2020 | Товариська гра

428

На цьому тижні наша команда проведе 15-ий матч у Європі. Закарпатці зустрінуться із командою «Віборг» з Данії на полі в турецькому Сіде.

 

Це буде вже 15-ий міжнародний матч для нашої команди. І перший поєдинок не з командою з Угорщини чи Словаччини. Тепер в історії клубу з’явиться зустріч з клубом із далекої Скандинавії.

 

Загалом, статистика міжнародних матчів нашої команди наступна: за 14 матчів «минайці» виграли 5 («Спартакус» Ньїредьхаза, «Земплін», «Дебрецен», «Татран» (Пряшів), «Кошице») програли 6 (двічі «Партизан» (Бардейов), двічі «Варда» (Кішварда), «МТК» (Будапешт), «Казінцбарцика»)  та 3 зіграли внічию («Балмазуйварош», «Дебрецен», «Мезекевешд»).

 

Окрім того, за 14 міжнародних товариських матчів, наша команда забила 23 голи та пропустила 21.

 

Тепер черга нових рекордів. Нагадаємо, що з данським «Виборгом» зіграємо в п’ятницю, 21 лютого, а в неділю, 23 лютого, зіграємо із представником ще однієї країни – Білорусі.  Детальніше про ці матчі читайте на нашому сайті найближчим часом.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»