news imgae

Президент ПФЛ про можливі дати відновлення чемпіонату

19.03.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

290

Президент Професійної футбольної ліги України Сергій Макаров в коментарі телеканалу «Футбол» розповів про можливі варіанти відновлення чемпіонату в Першій лізі.

 

«Якщо карантин буде тривати недовго, а ми думаємо, що у будь-якому разі він триватиме до Великодня, то у такому разі, якщо вийдемо з карантину 25-26 квітня, то достатньо комфортно завершимо сезон у середині червня. Це буде просто, - прокоментував він. - Якщо ж карантин буде тривати довше, а це цілком ймовірно, то у нас залишається 11 турів весняної частини чемпіонату плюс треба два ігрові дня для плей-оффу між Першою та Другої лігою. Це 13 ігрових днів, отже будемо закінчувати десь в кінці червня. А починати десь 6 травня. Тоді команди будуть грати не раз в тиждень, а десь з раз на 3-4 дні».

 

Прокоментував у ЗМІ цю ситуацію і президент Української Асоціації футболу Андрій Павелко:

 

«Якщо підрахувати, то гіпотетично, останньою можливою датою відновлення УПЛ може бути 15 травня. Більш детальну картину зрозуміємо після того, як УЄФА надішле відповідні рекомендації: коли проводити матчі збірних, єврокубки. Майже усі країни прийняли рішення призупинити чемпіонати безстроково. До 30-го червня усі країни мають підбити підсумки своїх чемпіонатів.

Якщо ситуація з коронавірусом покращуватиметься, то Виконком УАФ збереться і вирішить, коли відновлювати чемпіонат.

Якщо чемпіонат не вдасться відновити, то як розподіляти місця? Будуть консультації з УЄФА, після чого і прийматиметься рішення».

 

Нагадаємо, що наразі чемпіонат в Першій лізі призупинено на час загальноукраїнського карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»