news imgae

«Минайці» зробили тестування на коронавірус та поступово відновлюють тренування 

13.05.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

758

ФК «Минай», як і анонсували раніше, сьогодні, 13 травня, організував проведення відповідного тестування на захворювання COVID-19 для своїх футболістів та персоналу клубу.  

 

Необхідну процедуру провели прямо на стадіоні «Минай».

 

Результати тестування медична служба клубу оприлюднить найближчим часом.

 

Окрім того, головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін прокоментував ситуацію навколо гравця, у якого виявили вірус COVID-19.

 

«Цей футболіст наразі ізольований від команди, лікується, - розповів тренер. – Ми у свою чергу всі підтримуємо нашого футболіста, хай поправляється швидше, ми його чекаємо».

 

Також Василь Кобін розповів про поступовий вихід команди з карантину.

 

«Цього тижня вперше зібралися та почали проводити тренування малими групами, - розповів деталі фахівець. – Робимо це з дотриманням всіх рекомендацій, які нам скинули спеціалісти з Української Асоціації футболу. У кожного гравця перед початком заняття міряємо температуру, кожному пояснили що і як робити, як тримати дистанцію. Робимо все аби мінімізувати ризики.

 

Звісно, через цю ситуацію не у всіх найкращий настрій. Але я сказав своїм хлопцям, щоб вони викинули погані думки зі своєї голови, зосередилися на тренуваннях. Аби переключилися повністю на процес. До речі, видно, що хлопці із задоволенням працюють на полі. Зрештою, вони два місяці сиділи без улюбленої роботи. І кожен розуміє, які задачі перед нами поставлені і чого ми самі хочемо досягнути».

 

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»