news imgae

Михайло Кополовець: «Минай» за те, щоб дограти чемпіонат у форматі, за яким ми його починали»

22.05.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

792

Як відомо, у четвер, 21 травня, в Києві, на трибунах «Оболонь-Арени», відбулося засідання Ради ліг ПФЛ. На ньому було прийнято рішення не продовжувати чемпіонат України в Першій лізі у звичному форматі. За це проголосували більшість клубів ліги.

 

За не продовження чемпіонату голосував і ФК «Минай». Щоправда, відразу після засідання практично всі спортивні ЗМІ та соцмережі розповсюдили інформацію, наче ФК «Минай» категорично проти догравання чемпіонату, визначення кращих за спортивним принципом та взагалі – футболу в Україні. Але це не так.

 

Конкретніше щодо голосування нашого клуба розповів безпосередній учасник засідання Ради ліг ПФЛ, спортивний директор ФК «Минай» Михайло Кополовець:

 

«Скажу з усією відповідальністю. «Минай» за те, щоб догравати чемпіонат! Але щоб догравати саме у такому вигляді, у якому його і розпочали. Я розповім чому ми голосували проти. Під час засідання ДО голосування всі клуби висловили свої позиції. І всі чули, що такі клуби як «Кремінь», «Прикарпаття» та інші заявили, що вони проти продовження чемпіонату за будь-яких обставин. На голосування ж очільники ПФЛ поставили питання – продовжувати чемпіонат без команд, які ВЖЕ висловились проти. Тобто чемпіонат продовжують лише ті, хто хоче, а хто проти -  зарахування технічних поразок. Ну хіба так можна? Хіба це правильно? ФК «Минай» категорично проти такого варіанту. Догравати чемпіонат слід у форматі, в якому він і починався – з 16-ма клубами і з усіма матчами. Але для цього слід розробити остаточний медичний протокол, якого досі нема, і врахувати всі нюанси, пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19. Наприклад, в нашій області ситуація досі тривожна – у нас навіть пом’якшення карантину нема, бо більше тисячі хворих. А хочеться, щоб всі команди були в рівних умовах та переможця визначили за спортивним принципом. І ми проти аби на цій складній ситуації маніпулювали та видумували якусь брехню».

 

 Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»