news imgae

Василь Кобін: «Нашу позицію в ПФЛ знають» 

04.06.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

752

Цей та наступний тиждень має стати ключовим у вирішенні долі сезону в Першій лізі 2019/2020. 5-го червня має відбудеться повторне засідання Ради ліг ПФЛ, а найближчим часом і засідання Виконкому Української Асоціації футболу, який має розставити всі крапки над «і». Наш клуб вже висловлював свою позицію з цього приводу – на жаль, її часто перекручували у деяких ЗМІ і про неї не надто коректно висловлювалися певні функціонери.

 

З цього приводу ми вирішили поговорити із головним тренером ФК «Минай» Василем Кобіним.

 

  • Василю Васильовичу, 5 червня буде ще одне засідання Ради ліг ПФЛ, де знову обговорюватимуть долю сезону в Першій лізі. Яка позиція клубу щодо цього питання? Вона змінилася?
  • Абсолютно ні. Поперше, хочу сказати, що не бачу потреби у ще одному засіданні Ради ліг ПФЛ. Наша позиція незмінна – вона відома у ПФЛ. Ще раз про це говорити і голосувати за це не бачу сенсу. Не хочемо брати участь у голосуванні і за якийсь укорочений турнір, який не має ніякої правової основи і незрозуміло хто його складав. Чекаємо рішення Виконкому УАФ – останнє слово і так буде за ними.

 

  • Останнім часом у ЗМІ чимало критикували «Минай»…
  • Так, було чимало перекручування інформації. До речі, одне з останніх – від спортивного директора ПФЛ Євгена Мороза, який заявив на днях в інтерв’ю, що ми наче б то проти футболу. Це не правда. Вимоги наші їм відомі. І я проти того тиску, яке чинить ПФЛ на наш клуб. Його заяви необґрунтовані. Таке враження, що він не нейтральна людина, а представляє чиїсь інтереси. Хай він як один з керівників ПФЛ зробить зі свого боку все можливе, щоб чемпіонат продовжити. 2,5 місяці ми не бачили від них якихось рухів для цього. ПФЛ ніяк не може допомогти командам аби чемпіонат продовжили у повноцінному складі. Всі проблеми звалили на клуби.  До речі, як показав старт УПЛ грати за нинішніх умов досить важко. Ситуація в «Карпатах» і їх наслідки цьому чудовий приклад. 

 

  • Наш клуб ще звинувачують в тому, що Кубок ми хочемо грати, а чемпіонат наче ні.
  • Поперше, це лише один матч. Або два. Зрозумійте, що півфінал Кубка – для нашого молодого клубу велике досягнення і унікальна можливість. Другого такого шансу можна ще довго чекати. По-друге, цей турнір проводить УАФ, а не ПФЛ. І у них більш чіткіші правила та вимоги. І вони досить сурові. Виконати їх у повному обсязі клубам Першої ліги буде дуже складно. Практично нереально. У нас же не ті бюджети, що в УПЛ.  Але заради півфіналу наш клуб прикладе всі зусилля і ресурси, адже це історичний матч. Ми забезпечимо безпеку для футболістів і всього персоналу. Але, повторюся, це 1 матч, може 2. В Першій лізі таких поєдинків – 11.  До речі, на днях прислали нам календар відновлення чемпіонату. Ми не згідні з ним. Це вбивство футболістів – ігри з 2го на 3-4 день. Як це встигнути? Наприклад, 30 липня ми граємо у Львові, 3-го серпня у Краматорську, а це 1200 км дороги, а через 4 дні після цього ми вдома приймаємо «Волинь» і це може бути ключова гра! Як до неї підготуватися, якщо 2 з 4 днів – ми будемо в дорозі?  Ну як це встигнути? Зрозуміло, що ПФЛ хоче закінчити сезон в Першій лізі, але ж вони просто не знають як це зробити.

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»