news imgae

Припинити конфлікти. «Минай» помирився з «Інгульцем»

13.06.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

348

Карантинний період без футболу та непорозуміння через формат відновлення сезону в Першій лізі призвели, на жаль, до чималої кількості конфліктів. За цей час було сказано багато прикрих слів як публічно та у ЗМІ, так і «без мікрофонів». Звісно, це все керувалося необдуманими емоціями та не розсудливими думками.

 

Зокрема, зі сторони такого клубу як «Інгулець» було сказано чимало образливого у бік нашого клубу та спортивного директора Михайла Кополовця. З нашої сторони, на жаль, також були не надто приємні заяви у їх бік.

 

Проте розумні люди не будуть загострювати конфлікт, а завжди знайдуть порозуміння. Так і сталося із клубом «Інгулець».

 

Про це детальніше розповів спортивний директор ФК «Минай» Михайло Кополовець.

 

«Ми поспілкувались в телефонному режимі з керівництвом «Інгульця» та розставили крапки над «і»- розповів він. – Так, було наговорено багато, але ми нормально поговорили і вичерпали цей конфлікт. Багато чого було сказано на емоціях! Зрозумійте, ми люди футболу! Ми живемо цим. Спочатку карантин, потім оці незрозумілі ігри ПФЛ. У кожного з нас є амбіції, але і «Минай», і «Інгулець» за здорову, спортивну боротьбу. За те, щоб виявити сильнішого на футбольному полі. На полі ми суперники, а за ним  у нас спільна мета – це розвивати футбол в Україні, радувати вболівальників, давати можливість дітям займатися футболом. Тому сваритися нема для чого. Ми примирились і побажали успіхів один одному. Сподіваюся, обидва клуби його досягнуть. Давайте вже нарешті грати у футбол».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах.

 

 

Підписуйтеся на канал «Минаю» в Telegram, VIBER та на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»