news imgae

Поступаємося в Кременчузі

24.06.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

902

На жаль, перший матч у Першій лізі в цьому році виявився для нашої команди невдалим. Що прикро, за змістом гри ми були кращими за суперника, але результат - протилежний. Маючи велику кількість моментів, ми пропустили контратаку на 59-ій хвилині і цей гол виявився єдиним у грі. Четверта виїзна поразка в чемпіонаті і вже друга поспіль для нашої команди в цьому році.

 

Звісно, наразі важко говорити про оптимальну форму команди. У кубковій грі з «Динамо» ми продемонстрували непогану гру, але емоційний фон був не надто кращим – програли вдома півфінал та й перерва з повернення матчів Першої ліги затягнулася.

 

Проте в Кременчузі ми продемонстрували хорошу гру – грали у звичний футбол з контролем м’яча, створювали моменти, вміло користувалися пресингом. Проте не реалізація моментів та помилки в обороні призвели до поразки. Тим більше, суперник то створив не так багато моментів…

 

«Минайці» у свою гру почали грати практично з перших хвилин. Вони відразу запропонували свій темп та забрали м’яч до себе. Тоді ж стало зрозуміло, що суперник був готовий до такого розвитку подій – вони відразу зосередилися на обороні та досить щільно діяли в центрі поля.

 

Ми поступово, але зуміли налагодити постачання м’яч до штрафної суперника. Особливо йшла загроза від флангу, де грав Оринчак. Варто відзначити, що діяв він зі старту на незвичній для нас позиції – правого фулбека. Ще зі змін – Книш та Кіча з перших хвилин на позиціях вінгера, а Нурієв грав чистого форварда, хоч до зимової перерви його часто бачили в центрі поля.

 

Гру контролювали, але з фінальним ударом не складалося. До того ж, старався голкіпер господарів Олійник. Саме він парирував небезпечний удар Книша на 27-ій хвилині після подачі Оринчака. Практично такий же шанс мав і Голодюк, але його удар виявився неточним. З цього ж флангу була  хороша подача і на Нурієва (на початку тайму), але Анатолію зовсім  трохи не вистачило аби замкнути передачу.

 

Перевіряли «минайці» суперника і дальніми ударами – шанс був у Ткачука і особливо хороший у Пиняшка на 44-ій хвилині: той момент виник після якісного пресингу біля чужої штрафної, Василь отримав м’яча в метрах 15 і ударив у ближній кут, але голкіпер справився.

 

На початку другого тайму ми почали грати ще краще – збільшили швидкість і оборонні ряди суперника були не такими міцними. Проте з атакою – не щастило.

 

А ось господарям – навпаки. З виходом форварда Бофталовського у них налагодився вихід з оборони в атаку і друга же атака у другому таймі їм принесла успіх – забив Дмитро Сула.

Звісно, це не додало настрою «минайцям». Наша команда продовжила грати у свій футбол, але цей гол додав азарту та впевненості команді з Кременчука. І вони відчайдушно захищалися. А було від чого. У нашої команди були шанси забити – у Нурієва, Ткачука, Шпака.

 

В останні 10 хвилин господарі втомилися і не встигали за нашими атаками, але ні Машталір, який вийшов на заміну, ні Шпак не скористалися хорошими подачами з флангів і не замкнули їх головою. Був ще момент у Маткобожика, який пробивав з-за меж штрафної, але мимо. На жаль.

 

У підсумку ми програємо в Кременчузі та не набираємо очок. Проте не впадаємо у відчай та продовжуємо боротьбу. Без поразок не буває перемог. Попереду чимало важливих матчів, де можна виправити становище і «минайці» докладуть всі сили до цього. Вже у понеділок, 29 червня, поєдинок вдома із «Інгульцем».

 

«Кремінь» (Кременчук) – «Минай» 1:0

Голи: Сула, 59 (1:0)

«Кремінь»: Олійник, Бичков, Головко, Курелех, Клюс, Литвяк, Моцик, Лобода (Янаков), Мурашов (Бафталовський), Кривенко (Білоус), Сула (Пилипенко)

«Минай»: Кулініч, Стасюк, Оринчак, Допілка, Маткобожик, Ткачук(Микуляк), Голодюк (Глагола), Гавриленко (Шпак), Кіча (Пиняшко), Книш (Машталір), Нурієв

Арбітр: Олександр Солов’ян (Київ)

Попередження: Клюс, Головко

Кременчук, стадіон «Кремінь-Арена»

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»