news imgae

Василь Кобін: «Ще все попереду, рухаємося далі»

30.06.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

187

«Трагедії з результату не робимо, ще все попереду. Рухаємося далі», -  саме такий висновок  зробив головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін на післяматчевій пресконференції, після закінчення поєдинку з «Інгульцем».  Ось що розповів наставник команди:

 

«Гра мені сподобалась. На полі була пристрасть, самовіддача, напруженість, гарні голи. Навіть злива з громом. Все було. Думаю, що глядачі отримали масу задоволення.  Дві команди продемонстрували хороший рівень. Результат ми приймаємо, рухаємося далі. Постараємося в наступних матчах не допускати цих помилок.

 

На жаль, не всі гравці до кінця мене зрозуміли або почули. Вони мали грати трохи по-іншому, як я їм говорив. Коли команда рішає певні завдання, треба бути максимально сконцентрованими і не допускати таких помилок. У деяких гравців нема досвіду таких матчів і це вже не вперше, коли нам просто треба довести гру до перемоги, натомість  самі собі ускладнюємо життя.

 

Це все психологія. Коли людина думає, якщо на 1 гравця у суперника менше, то нам потрібно не відкриватися, не забирати м’яч, а вони самі його віддадуть. А в житті навпаки -  коли команда в меншості, вони додають в агресії і грають за себе і за того хлопця.  

 

Моя команда була достатньо мотивована на цю гру. Всі хотіли довести, що ми є одними з кращих у лізі. Хлопці прекрасно розуміли наскільки важливий цей поєдинок. Ми не робимо трагедію з результату цього матчу. Зупинятися ми не будемо. У нас ще 9 матчів і рахувати очки будемо вже після закінчення сезону. Розуміємо, що якщо б сьогодні виграли, то було б набагато легше, але ще не все закінчено, так що ми в грі».

 

Відеоверсію пресконференції Василя Кобіна, а також тренера «Інгульця» Сергія Лавриненка дивіться за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=dEa1CddcLwQ

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»