news imgae

Василь Кобін: «Зараз всі матчі будуть такими важкими»

29.07.2020 | Перша ліга Чемпіонату України

282

Головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін прокоментував чергову перемогу своєї команди. Ось що сказав наставник на післяматчевій пресконференції:

 

«Дуже важка гра. Чим ближче до закінчення чемпіонату, тим градус у турнірі збільшується. Зараз всі матчі будуть такі  важкі, на нервах. Потрібно нам терпіти і максимум викладатися на полі. І тоді все у нас буде добре.

 

У «Гірника» хороша команда, ми програли їм на виїзді. Вони показують хороший футбол, дуже міцний середнячок. З їхнім тренером вони і на вихід до УПЛ претендували свого часу. Хороший колектив, фаховий тренер.

 

Вони приїхали до нас основним складом, хоч мені і дивно, чому вони не грали раніше так в інших матчах. У них були свіжі гравці. Нам за такого ритму грати важко і за такої спеки. Плюс у нас поповнився лазарет, 5 людей не могло грати сьогодні. Також дався взнаки тиск за результат, хлопці любою ціною намагалися втримати його. Нам не вистачає гравців з хорошим досвідом, які могли б спокійно довести гру до результату. У нас чимало молоді, яка цього не знає. А треба спокійніше такі матчі доводити до перемоги.

 

Ближче до закінчення чемпіонату градус зростає, часу на відновлення у нас мало. Попереду три важкі матчі, переїзди. Треба максимум сконцентруватися аби потрапити до еліти найсильніших».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»