news imgae

Василь Кобін: «Знав, що гравці віддадуть всі сили»

13.09.2020 | УПЛ

378

Головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін прокоментував першу історичну перемогу в УПЛ своєї команди на післяматчевій прес-конференції. Ось що він розповів:

 

«Сьогодні у нас більше вийшло, ніж не вийшло. Ми готувалися до важкого матчу. «Олександрія» - класна команда, у яких бійцівські якості на високому рівні. Вважаю, що по швидкості та силі   - це одна з кращих команд в УПЛ. Добре, що ми виграли. На нас тиснуло те, що інші команди вже грають, а ми ні – хлопці тренувалися по два рази на день і вже хотіли грати. Боявся аби ми не дрогнули, але справилися зі своїми емоціями і перемогли.

 

Тактично у першому таймі виглядали добре. Практично нічого не дали створити супернику. Так, у нас багато моментів не було, але вони були і ми забили. У другому таймі «Олександрія» перебудувалася, нам стало важче і на перший план вийшла психологія. Команда грамотно оборонялася і ми довели цю гру до перемоги. Я був спокійний, бо знав, що гравці віддадуть всі сили.  

 

Хоча зізнаюся, що для мене моя команда десь була загадкою. Ми лише два товариські матчі провели, а треба було хоча 5-6 аби зрозуміти силу команди – в плані тактики, психології.

 

У нас багато молоді і ми їх будемо потрохи підпускати. У нас є багато гравців без досвіду такого рівня, але вони зіграли добре. Сподобався Сніжко – він досить розумний футболіст. Меліченко має дуже хороший потенціал. Та і всі дебютанти, адже був впевнений в них.  У нас є чимало досвідченіших, які виявилися непотрібними своїм клубам, а ми їм дали шанс аби вони довели, що ще багато що можуть. Будемо працювати в плані підсилення ще.  

 

А поки переночуємо з цими емоціями. Хай хлопці день відпочинуть, проведуть час з близькими. А далі будемо думати  вже про «Олімпік».

 

Відеоверсію прес-конференції та що на ній сказав головний тренер ФК «Олександрії» Володимир Шаран дивіться за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=6QLHesNGdyU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3PJyDrlEt6CnR2REViRVkxXnm3ahlRII6BD-kRXw_mtqs8kecSpsCyTZU

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»