news imgae

U-19 програли, а в ДЮФЛ – ще 3 перемоги

14.09.2020 | ДЮСШ "Минай"

305

Поки основна команда творила історію в неділю, 13 вересня, на «Авангарді», свої ігри провели і менші «минайці».

 

На жаль, свій дебютний матч команда «Минай»  U-19  програла. І зробила це з тим самим рахунком, що і U-21 – 1:2.

 

Загалом гра з однолітками з «Олександріїї», яка відбулася в неділю на стадіоні «Минай»,  вийшла доволі цікавою. Закарпатці  гідно боролися із більш зіграним суперником. І перший тайм навіть виграли завдяки голу Максима Максимця на 38-ій хвилині.

 

У другому таймі наші хлопці втомилися і допустили ряд помилок, за які гості не пробачили. На 73-ій хвилині пропустили від  Антона Богдана, а потім, що дуже прикро, на 90+3 хвилині – забив Ернест Бабешко. Хоч і поразка, проте цей матч довів, що наші хлопці у цьому турнірі зможуть боротися з багатьма командами.

 

А вихованці Академії порадували більше. В 2-му турі вони здобули відразу 3 перемоги.

 

Так, вдома АФУРР приймав  «Динамо» зі  Львова.  16-річні хлопці, які грали зі старшими однолітками U-17, на жаль, поступилися з рахунком 2:3 (забивали у нас Кроццолі, Богаш). А молодші, U-15, під керівництвом Євгена Бібікова, взяли у львів’ян реванш – 2:1 (Богар, Молнар).

 

Здобули дві перемоги академіки і на виїзді. Команда U15 та U17 на Рівненщині перемогла у «Вараша». Так хлопці Рудольфа Балажниця виграли з рахунком 3:0 (Калінець, Цибик, Волошин), а старші Олексія Полянського – 2:0 (Чічак, Тимченко).

 

З чим «минайські» команди і вітаємо!

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»