news imgae

Антон Шиндер: «У нас є все для хорошої гри»

14.09.2020 | УПЛ

608

Автором голу, який став історичним для  нашої команди, та який приніс першу перемогу «Минаю» в УПЛ став новачок клубу, який приєднався до нас тільки цього місяця. Це досвідчений Антон Шиндер.

 

Він зізнається, що приємно стати частиною історії для клубу. За його словами, перемога далася важко – зрештою, обіграли дуже хорошого суперника. І він вірить, що з таким підходом, як вчора, наша команда ще не раз порадує результатом.

 

Що ще розповів автор першого голу «минайців» в УПЛ?

 

«Якщо чесно, гра була дуже важкою. Тим більше, перша, історична, перед власними вболівальниками. Плюс було доволі спекотно і це сили забирало. Це була дебютна гра в УПЛ як для «Минаю» в цілому, так і для деяких хлопців з команди. Тому десь емоції переповнювали, але всі провели матч на добротному рівні. Добре, що виконали установку тренера. Завдяки цьому і маємо позитивний результат. Це дасть поштовх в наступних іграх: десь впевненість з’явиться, більша згуртованість.

 

Чи важко було грати у такому стилі ? Ми всі разом атакуємо, всі разом захищаємося. Так, довелося грати без «чистих» м’ячів, але це частина футболу. Гра важка, багато боротьби в центрі поля, в повітрі, що дуже любить «Олександрія». Моментів багато не було. Але свій ми використали і це добре. Виходить, що у  нас хороша взаємодія із Кожановим, вже третій гол так забиваємо (рахуємо два товариські матчі з «Ворсклою»), хоч і граємо разом не довго. Можна мати багато моментів і не виграти. Вчора, хто перший забив, той і мав виграти».

 

Розповів Антон Шиндер і про причини чому вирішив продовжити кар’єру саме в нашому клубі.

 

«Після того як я уїхав з «Олімпіка» у Німеччину, де у мене родина, будинок, то хотілося побути поближче до дітей. Грав у команді біля дому, з президентом якої у хороших відносинах. Команда грала у 6-ій лізі і ставила задачі підвищитися у класі. Але у певний момент мені стало не вистачати емоцій, адреналіну, коли граєш в УПЛ на високому рівні.

 

Тому коли зателефонував головний тренер «Минаю» , я, звісно, прийняв рішення повернутися та нагадати про себе. І пережити ось ці емоції заново. Коли граєш всю кар’єру на такому рівні, то потім цього дуже не вистачає. Не шкодую, що переїхав сюди: все подобається, все влаштовує, у вас є все, що треба.

 

Якщо до кожної гри будемо підходити готовими у тактичному, моральному, психологічному плані, то все у нас вийде. І якщо будемо показувати свої кращі якості, а які у нас є: пресинг, контроль м’яча, тоді цілком по силам  грати в УПЛ і домагатися поставленого результату.

Проте цю перемогу треба забути та сконцентруватися на грі з «Олімпіком». Вони проти «Дніпра-1» добре зіграли, будуть на емоційному підйомі. Треба підготуватися, вивчити суперника».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»