news imgae

Матч з «Динамо» відбудеться в Києві

18.09.2020 | УПЛ

1054

Гра 4-го туру Української Премєр-ліги між «Минаєм» та київським «Динамо» відбудеться не в Ужгороді, як було заплановано раніше, а в Києві.

 

Таке рішення було прийнято за згодою обох сторін.

 

У зв’язку із календарем, куди тільки що додався і матч 1/16 Кубку України ФК «Минай» розглянув можливість проведення гри на домашньому полі «Динамо».

 

В період з 20-го по 30 вересня на нашу команду чекає відразу 3 поєдинки в центральній Україні – 20-го в Києві із «Олімпіком», 30-го в Житомирі із «Поліссям», 3 жовтня із «Інгульцем» в Кропивницькому.  І аби не перевантажувати команди довгими переїздами через половину України , було прийнято рішення зіграти матч 26 вересня із «Динамо» в Києві.

 

Також в нашому клубі пішли на зустріч київському «Динамо», яке 23 вересня грає матч кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Генту» в Бельгії, а вже через 2 дні змушені були летіти в Ужгород.

 

Відповідно, гра 2 кола, 6 березня 2021-го року, між цими командами пройде не в Києві, а в Ужгороді – в рамках 17-го туру.

 

Сподіваємося також, що навесні буде покращення ситуації із пандемією COVID-19  і нарешті на поєдинок зможе завітати повний стадіон вболівальників.

 

Найближчий домашній поєдинок нашої команди відбудеться  17 жовтня – в рамках 6 туру із «Маріуполем».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»