news imgae

U-19 здобуває свою першу перемогу в чемпіонаті

21.09.2020 | Юнаки

523

Понеділок починаємо з гарних новин. Наша команда «Минай» U-19 вчора ввечері взяла реванш за своїх старших колег у «Олімпіка» і перемогли своїх донецьких однолітків з рахунком 1:2. Матч відбувався в селі Щасливе, що на Київщині, на «Княжа Арена».

«Минайці» першими відкрили рахунок – зробив це на 7-ій хвилині захисник Євгеній Скиба. Через 20 хвилин господарі зрівняли – пропустили  від Іван Железняка. Але у другому таймі ми забили ще – гол на рахунку Максима Максимця. У підсумку «минайці» святкують свою першу перемогу в чемпіонаті U-19. Вітаємо з гідним результатом юних футболістів! Так тримати!

Наші U-19 у турнірній таблиці посідають  8 сходинку з 3 очками.

Що стосується вихованців Академії, то вони здобули за ці вихідні 2 перемоги та 1 нічию.

Так, вдома АФУРР-Минай приймав  «СДЮШОР-4» зі  Львова.  Команда U-17 Олексія Полянського перемогла своїх однолітків з рахунком 2:1. На початку гри відзначився Василь Симочко, але через 15 хвилин пропустили у відповідь одну з небагатьох атак. Та ще до перерви АФУРР-Минай знову був попереду. Відзначився Чічак - 2:1. Матч так і закінчився.

Ще більш яскраву перемогу здобув АФУРР-Минай U-15. Вони перемогли своїх географічних сусідів із рахунком 6:3. Що цікаво, вже на 28-ій хвилині вели в рахунку 5:0. Забивали Калінець-2, Каганець-2, Попович та Волошин.

Дві інші команди Академії навпаки – грали на Львівщині, а саме у Вінниках з місцевим «Рухом». На жаль, наша U-17 (а це,між іншим, хлопці 16 років) поступилися з рахунком 1:4. Гол престижу на рахунку Буркало. Молодша команда Євгена Бібікова U- 15 вела у рахунку 3:0, завдяки дублю Садового та голу Богара, однак втримати перемогу не змогли – 3:3.

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.