news imgae

Акредитація на гру з «Динамо» в Києві

23.09.2020 | УПЛ

154

До уваги представників ЗМІ!

 

Вже всім відомо, що гра між «Динамо» та «Минаєм» в суботу, 26 вересня, відбудеться не  в Ужгороді, згідно з календарем, а в Києві. Натомість гра другого кола відбудеться в обласному центрі Закарпаття. Причини цього рішення – ось тут.

 

У зв'язку з цим акредитацію на цей матч буде проводити прес-служба «Минаю» разом з прес-службою «Динамо».

 

Просимо надсилати заявки на e -mail bbuliga@ukr.net   до 10 .00 25-го вересня. Видача акредитаційних карток буде проводитися на НСК «Олімпійський» (західні ворота №5) 26-го вересня з 13-00 до 13-30.

 

Згідно зі «Змінами та доповненнями до тимчасового протоколу» кількість акредитованих ЗМІ має не перевищувати 30 осіб, мікст-зона для спілкування гравців команд із представниками ЗМІ не передбачена.

 

Гра відбудеться без глядачів із дотриманням  рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»