news imgae

Кирило Меліченко: «Василь Кобін допомагає порадами, адже грав колись на цій же позиції»

23.09.2020 | УПЛ

338

Мабуть всі, хто дивився 2 поєдинки нашої команди в УПЛ, помітили флангового захисника Кирила Меліченка. 21-річний футболіст з Кіровоградщини, якого орендував «Минай» у донецького «Шахтаря», виявився доволі швидким, технічним та активним в атаці. І 2 матчі за закарпатський клуб, між іншим, це перші поєдинки Кирила у дорослому футболі. До цього часу Меліченко грав лише на молодіжному рівні і навіть виступав у юнацькій Лізі чемпіонів.

 

Ось що розповів Кирило клубній прес-службі.

 

«Мені в клубі все подобається, - розповів К. Меліченко. - В колективі прийняли супер, швидко знайшли з хлопцями спільну мову. Все дуже на хорошому рівні. Так, це була всього моя 2 гра на дорослому рівні. Він дуже відрізняється від молодіжного: темп гри значно вище, приймають рішення значно швидше. Але я дуже радий, що маю змогу грати в УПЛ. І вдячний тренерському штабу «Минаю» за цю можливість. Сподіваюся, що виправдовую їхні очікування.  

 

До стилю команди не довго звикав. В «Шахтарі» нас вчили грати за різними тактиками. Тому я дуже швидко знайшов підхід до своєї позиції.  Плюс дуже пощастило, що Василь Кобін свого часу теж грав флангового захисника і він мені допомагає порадами.

 

Наша команда тільки вийшла в УПЛ і, звісно, трохи складно нам всім. В клубі багато дебютантів, в тому числі і я. Для всіх це новий досвід, сподіваюся, що далі буде легше і будемо кращу гру демонструвати.  

 

Стосовно останньої гри, то дуже шкода, що такий результат. У мене був шанс забити і, якщо чесно, досі не розумію, як я не заніс м’яча у ворота. Було б приємно у другому же матчі на такому рівні забити дебютний гол. Сподіваюся, що нагоди ще будуть. Для цього тренуємося і сподіваємося у найближчому матчі покажемо результат та порадуємо наших вболівальників.

 

Ще додам, що Ужгород мені подобається. Дуже колоритне місто. Дмитро Павліш, з яким я прийшов сюди з «Шахтаря» хоч і родом з Мукачева, але він давно звідти уїхав, так що разом зі мною адаптується до життя в новому місті».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»