news imgae

Василь Кобін: «Вилучення на 15-й хвилині зламало весь наш план на гру»

26.09.2020 | УПЛ

302

Головний тренер «Минаю» Василь Кобін прокоментував поразку нашої команди від київського «Динамо» з рахунком 0:4.

 

«Перш за все, я незадоволений результатом, поразкою з таким рахунком. Але задоволений тим, як грали хлопці, віддавалися на полі, терпіли та старалися виконувати те, чого я просив від них. Вилучення на 15-й хвилині зламало весь наш план на гру. Нам було важко, але ми терпіли, нічого не могли зробити й приймаємо цей результат, як він є. Наші футболісти втомлювалися, «Динамо» – нагнітало, але діями своїх підопічних загалом я задоволений.

 

Чи не жалкуємо, що погодилися на перенос цього матчу до Києва? У жодному разі, тому що, приймаючи це рішення, я керувався тими думками, що для іміджу України нашу країну мають представляти два клуби в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Це для мене головне. Справді, ми могли ганяти динамівців по країні, тим паче вони втомлені після гри з «Гентом», але я пішов на такий крок не тому, що хтось подзвонив мені, а через суто людське бажання допомогти команді краще підготуватися до важливої гри в Лізі чемпіонів.

 

Для нашої команди, навпаки, це навіть краще, оскільки в нас багато молодих гравців, які не виступали на рівні Прем’єр-ліги. І для них приїзд до Києва та матч на легендарному стадіоні, де грали легендарні футболісти, піде лише на користь».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»