news imgae

Шеммі Маємбе: «В Україні чемпіонат на високому рівні»

14.10.2020 | УПЛ

439

Шеммі Маємбе не просто перший легіонер нашого клубу з Африки, а перший футболіст в українському чемпіонаті з далекої-далекої і маловідомої нам Замбії.

 

Він вже встиг двічі зіграти в основному складі з перших хвилин -  в матчах з житомирським «Поліссям» в Кубку та із «Інгульцем» в УПЛ. І залишив по собі дуже непогане враження.

 

Ось що розповів він про себе клубній пресслужбі:

 

«Скільки себе пам'ятаю, завжди мріяв бути професійним футболістом, - розповів він. – І робив для цього все. Багато працював, щоб втілити свою мрію.

 

В дитинстві потрапив в Академію клуба «Зеско Юнайтед» - це чемпіон Замбії, один з найбільших та потужніших клубів країни. Там виріс як футболіст, почав грати в основній команді в елітному дивізіоні.

 

Мій агент порадив спробувати себе  в європейському чемпіонаті, так я опинився в ФК «Минай». Закарпатський клуб повірив в мене, за що я буду завжди їм вдячний. І користуючись нагодою, хотів подякувати головному тренеру за впевненість, яку він дав мені. Завжди буду викладатися в матчах за «Минай» на максимумі.

 

Відзначу й партнерів по команді. Я їм вдячний за теплий прийом, особливо Василю Пиняшку, який дуже добре володіє англійською і допомагає мені в адаптації і комунікації зі всіма. Зрештою, я вже і сам починаю трохи розуміти українську: «дякую», «ліво», «право», «один», «передай», «пас», «будь-ласка».

 

Зазвичай граю на флангах захисту, без різниці на якому саме -  добре почуваюся зліва і справа в класичній схемі з чотирма захисниками, і в схемі з п'ятьма. Найважливіше - давати результат, тому де тренер скаже, там і зіграю.

 

Загалом, про Україну вперше почув на уроці в школі, а потім коли побачив гру Андрія Шевченка. Також уважно слідкував за Лігою чемпіонів, де «Динамо» та «Шахтар» своїми виступами робили прекрасну рекламу країні.

 

Різниця між Україною та Замбією дуже відчутна. У моїй країні проблеми з полями, інфраструктурою та стадіонами. Тільки декілька клубів мають хороші умови і мені пощастило грати за них! В Україні мені подобається рівень організації, все професійно і я гордий стати частиною цього чемпіонату.

 

В 2017-му я виграв Кубок Африки за команду U-20. Потім на чемпіонаті світу U-20 ми дійшли до чвертьфіналу, а в 1/8 перемогли Німеччину і я забив у їх ворота переможний гол в овертаймі. Також мене викликали у головну національну команду.

 

Тепер всі мої думки про наступну гру. Віддамо всі сили аби здобути позитивний результат».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»