news imgae

Максим Лопирьонок: “В “Минаї” є все для прогресу”  

21.10.2020 | УПЛ

242

Одним з лідерів оборони у складі нашої команди у перших турах в УПЛ  став орендований з “Дніпра-1” захисник Максим Лопирьонок. Він вже встиг зіграти 4 матчі за “Минай”, в тому числі і у поєдинку, де була здобута перша перемога у вищому дивізіоні.   

 

Футболіст має чималий досвід виступів в УПЛ. На цьому рівні він провів 48 матчів. Тепер - допомагає своїй новій команді.  

 

Ми поспілкувалися з Максимом і ось що він розповів:  

 

“Минай” - дуже хороша команда з хорошим тренером. Мені тут подобається. Багато часу на адаптацію не пішло і це радує. Колектив дуже добре мене прийняв. У свою чергу дуже хочеться за цей час, що я тут, максимально допомогти команді здобути побільше очок.  

 

Як опинився тут? Дмитро Михайленко, тренер “Дніпра-1”, дав зрозуміти, що на мене більше не розраховує. Я поговорив з Андрієм Русолом і ми вирішили, що не буду поспішати і допрацюю контракт до кінця, тому  вирішив піти в оренду. З'явився варіант з “Минаєм” і я погодився.  

 

І не пожалів. Тут хороші умови, хороші тренування, є все для прогресу футболіста. До того ж, Ужгород - гарне місто.  

 

Так, нам треба підтягувати і оборону, і атаку. Мені здається, що ми ще не встигли добре узнати один одного, зігратися аби відчували другу друга на полі. А загалом мені подобається той футбол, у який намагається грати команда і що саме просить виконувати тренерський штаб. Ми граємо у пас, не вибиваємо м'яча куди попало. Сподіваємося, що з часом будемо показувати кращий результат. І неважливо як будемо грати - у три чи чотири захисника.  

 

Поразка від “Маріуполя” досить неприємна. Це була нічийна гра на мою думку. Але ми нічого не можемо зробити з помилками судді.  

 

Попереду буде ще одна важка гра з “Колосом”. Думаю, буде багато боротьби. Дуже хочеться здобути очки у цьому матчі, щоб повертатися додому з гарним настроєм”.  

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій. 

  

  

Інформаційний департамент ФК «Минай» 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»