news imgae

Заступник міністра вручив «Минаю» нагороду «Прорив року» 

23.10.2020 | Нагороди

147

ФК «Минай» отримав нагороду «Прорив року». Цю пам’ятну відзнаку вручив на цьому тижні заступник міністра молоді та спорту Сергій Симонов, який з візитом відвідав Закарпаття  та завітав на стадіон «Минай», де зустрівся з президентом клубу Валерієм Пересоляком та віце-президентом Євгеном Плавайком.   

 

Як зазначив чиновник, ФК «Минай» заслуговує цю нагороду, адже вже декілька років демонструє чудовий приклад розвитку футболу на Закарпатті. При чому як завдяки спортивному результату, так і розвитку інфраструктури. На його думку, в клуба величезний потенціал і він впевнений, що амбітне керівництво команди втілить задумане в реальність. 

 

Окрім того,  інфраструктуру ФК «Минай» в цей день оглянув і легенда закарпатського та українського футболу Йожеф Сабо. Поважний екс-футболіст та тренер залишився задоволеним побаченим і тепер з впевненістю може сказати, що у закарпатського футболу є хороше майбутнє.  

 
Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій. 

  

  

Інформаційний департамент ФК «Минай» 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»