news imgae

«Минай» U-21 здобув першу нічию в чемпіонаті

24.10.2020 | Чемпіонат України U-21

300

Дубль «минайців» здобуває свою першу нічию в чемпіонаті. У матчі 7 туру на виїзді вони зіграли 0:0 із однолітками з «Колосу». Завдяки цьому наша команда здобуває 7 очко в турнірі  та вже вдруге поспіль зберігає свої ворота «сухими».

Хоч і матч для наших хлопців виявився доволі непростим. Значно досвідченіший «Колос» завжди вдома грає непогано плюс сама команда є досить організованою. І вони це почали доводити з перших хвилин матчу: швидко пересувалися, постійно пресингували, широко атакували і постійно завантажували м’яча до карного майданчика гостей, додаючи роботи нашим захисникам.

Проте закарпатці були готові до такого розвитку подій і дуже грамотно оборонялися та вміло контролювали м’яча.

А ще «Минай» U-21 у порівняні з минулими матчами став швидше пересуватися та все частіше використовувати довгі діагональні передачі -  зокрема, при виході з оборони і коли починали власні атаки. До речі, про них – найвірогідніший шанс у закарпатців забити в першому таймі була у Федорова.

Були такі і у другому – зокрема, у капітана Олексія Шпака. Його дальні удари загрожували голкіперу господарів.

Загалом, варто відзначити, що другу половину «минайці» провели значно краще. Вони більше контролювали м’яча, особливо у заключні 15 хвилин. Проте у голи це перетворити, на жаль, не змогли. Як, власне, і суперник, який прагнув відмітитися голом, але оборона закарпатців зіграла надійно.

У підсумку перша нічия «Минаю», що дозволило команді закріпитися у першій десятці турніру. Наступна гра наших дублерів  - вдома 31 жовтня із «Рухом».

«Колос» U-21 – «Минай» U-21 0:0

«Колос»: Кучеренко, Марчук, Цикало, Літвінов, Зозуля, Соловйов, Шамич (Олійник), Сенько (Салабай), Мораренко, Данфа, Коваль

«Минай»: Гумметов, Петро Луців, Сягровський, Ромашев, Шевченко, Кашперук (Чистяк), Василь Луців, Федоров, Гуменяк (Скала), Шпак, Навроцький (Гукасян)