news imgae

Василь Кобін: «Ми були ближчі до перемоги, ніж суперник»

01.11.2020 | УПЛ

248

Головний тренер «Минаю» Василь Кобін прокоментував нічию своєї команди, здобуту в західноукраїнському дербі з львівським «Рухом». Ось що сказав він на післяматчевій пресконференції:

 

«Задоволений командою, вона себе добре показала. Звісно, і ми, і «Рух» знали -  хто як буде грати тактично і відповідно готувалися до цього. Але якщо порахувати моменти за гру, то ми були ближче до перемоги. Не вистачило забитого голу.

 

Потрібно забивати, адже без голів виграти нереально. Важко зараз аналізувати, робити висновки, чому ми не забиваємо. Я про це сказав команді у роздягальні після гри, що треба працювати над реалізацією. І цим будемо займатися, будемо покращувати ситуацію і готуватися до наступної гри».

 

Що сказав на пресконференції головний тренер «Рух» Іван Федик – дивіться за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=SouJNQTkXBI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR110W3hRUKlbAQR35BPCAF60VjHBl3npaTB6NgdhaTEDMkAXf0YY2meS_k

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»