news imgae

Кирило Меліченко переміг в турнірі з кіберфутболу серед «минайців»

15.11.2020 | Заходи

215

Поки в УПЛ перерва, «минайці» грали у футбол віртуальний. В суботу, в приміщенні інтернет-партнера нашого клубу «Uzhnet», гравці клубу взяли участь у турнірі з кіберфутболу, який допомогла організувати креативна агенція Uzhnet Brand. Футболісти основної команди, а також з U-21 та U-19 сперечалися між собою хто ж краще за всіх грає у Fifa останньої версії.

 

Спочатку з’ясовували сильнішого представники U-21 та U-19. Спочатку були ігри в підгрупах, потім плей-офф. Переможцем серед молодіжних команд став Дмитро Гуменяк.

 

Пізніше до них приєдналися і гравці основної команди – Анатолій Нурієв, Олексій Хахльов, Міслав Матіч, Олександр Сніжко, Дмитро Павліш, Кирило Меліченко. Їх комп’ютерні бої між собою транслювали у прямому ефірі. Переглянути їх можна за посиланням https://www.facebook.com/minajfootballclub/videos/803862867138702

 

У підсумку в першій підгрупі «Баварія» Нурієва (саме за цю команду грав Анатолій) перемогла «Ювентус» Хахльова та «ПСЖ» Матіча, а у другій «Ліверпуль» Меліченка був сильніший за «Реал» Павліша та «МанСіті» Сніжка.

 

У фіналі ж серед основних «минайців» Кирило Меліченко не залишив ніяких шансів Нурієву і обіграв його з рахунком 7:1.

 

Що цікаво, Кирило став кращим і у суперфіналі – міні-турнірі між ним, переможцем серед молодіжки Дмитро Гуменяком та одним з кращих кіберспортсменів Закарпаття Микитою Гальчаком. «Ліверпуль» Меліченка був просто нестримний та здобув найбільше очок. Гуменяк – другий, Гальчак – третій.

 

До речі, деякі поєдинки «минайців» у прямому ефірі коментував спортивний директор клубу Михайло Кополовець, який хоч сам не грає, але відзначив ріст популярності кіберспортивних ігор у світі та, зокрема, у його підопічних.  

 

Подібний івент «минайцям» сподобався і цілком можливо, що це не останні битви гравців на віртуальних футбольних полях.

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»