news imgae

«Минайські» академіки здобувають два «зимові» чемпіонства!

17.11.2020 | Юнаки

160

Вихованці Академії «Минаю» на цьому тижні зіграли останній тур Першої ліги ДЮФЛ України перед зимовою перервою. Здобули 2 перемоги та у 2 матчах програли. І за підсумками туру дві команди Академії закінчують цей рік на 1 місці.

Вдома наші команди вдало зіграли проти однолітків з рівненського «Вараша». Так, команда АФУРР-Минай U-17 Олексія Полянського перемогла з рахунком 3:1. Ще в першому таймі «минайці» відзначилася 2 голами – забив Тимченко та Шовш. В другому пропустили, але на 73-ій хвилині Чічак встановив остаточний рахунок.

Підтримали цю традицію і молодші футболісти з U-15. Хоч і забивали вони менше – їм вистачило і 2 голів для перемоги – відзначилися Калінець та Вовкунович.

Завдяки цим двом перемогам і U-17, і U-15 закінчили календарний рік на першому місці. З чим ми їх і вітаємо!

До речі, команда Рудольфа Балажинця продемонструвала у цій частині чемпіонату феноменальний результат – 11 перемог у 11 матчах, забивши при цьому 40 голів!

На жаль, інші дві команди в цьому турі не  завоювали очок. У Львові хлопці Михайла Чернявського U-17 мінімально поступилися місцевому «Динамо» 0:1, а молодші U-15 програли з більшим рахунком – 0:4.

У підсумку U-17 закінчує календарний рік в 5-ці кращих, а U-15 – на 8 місці. Друга частина чемпіонату в Першій лізі Дитячо-юнацької ліги України стартує 3 квітня.

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.