news imgae

Василь Кобін: «Побачив у своєї команди велике бажання перемогти»

22.11.2020 | УПЛ

146

Головний тренер «Минаю» Василь Кобін прокоментував другу перемогу своєї команди в УПЛ, яку вони здобули вдома над «Дніпром-1».

 

«Ми добре підготувалися до гри. У нас було 2 тижні для цього. Ми розуміли, що будемо грати з командою з дуже хорошими футболістами, яким клуб створює хороші умови.

 

Так, було два різних тайми. Не завжди суперник дає грати так, як хочеться. «Дніпро-1» не давав нам грати у першому таймі у свій футбол, ми теж їм багато не дозволяли. Не сказав би, що погано грали.  В другому таймі далося взнаки вилучення гравця, після чого ми випустили більше атакуючих футболістів і вдалося перебудуватися.  В другому таймі змогли забили і довели матч до перемоги.

 

Хлопці знайшли в собі сили аби продемонстрували якість, майстерність та характер. Побачив у своєї команди велике бажання перемогти і добитися результату. У перерві сказав, що треба заспокоїтися і грати не на емоціях, а грамотно діяти на своїх позиціях.

 

По першому пенальті, то вважаю, що його не було.  Так, на матчі був ВАР і мала би бути більша справедливість. Але суддя прийняв таке рішення. ВАР є ВАР. Добре, що нам вдалося перемогти».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 

 

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»