news imgae

Закарпатці поступилися в Кішварді

16.01.2021 | Товариська гра

1319

Сезон 2021-го року для «минайців» розпочався товариським матчем в Кішварді. Суперник – доволі серйозний. Нинішня «Кішварда» на перерву йшла 5-ою в чемпіонаті, відстаючи всього на 2 перемоги від 2 місця і в цьому сезоні цей клуб претендує на потрапляння у єврокубки.

 

До того ж, угорці практично завершили свої збори і набрали необхідну форму – вже наступної суботи їм грати свій перший офіційний матч. «Минайці» же тільки цього тижня вийшли з відпустки, тому зрозуміло, що умови в команд на цьому спарингу були не рівні і це вплинуло на результат.

 

Загалом візит в Кішварду можна назвати дуже корисним. Команда через ігри потрохи набирає форму, новачки (в тому числі і потенційні) мали можливість зігратися і на практиці втілити тренерські установки.

 

В Угорщині в цей день «Минай» зіграв відразу три спаринги – два різними складами, а ще один матч з однолітками провів «Минай» U-21. На жаль, у всіх матчах ми поступилися.

 

В першому поєдинку команди зіграли бойовими складами. На поле вийшли Попович, Книш, Саків, Нурієв, Ткачук, Хахльов, Кожанов, Пиняшко, Ткачук і дебютував Мілевський. А ще – вперше у складі основної команди вийшов Чушенко – лідер захисту U-21.

 

Зрозуміло, що на полі значно свіжішими виглядали угорці – дворазові тренування з акцентом на фізику даються взнаки нашій команді.

 

«Кішварда» завдяки цьому частіше володіла м’ячом і намагалися диктувати свої умови. Проте закарпатці вміло грали в захисті, працювали, коли треба, без м’яча та виходили з-під чужого пресингу.

 

На жаль, в першому таймі пропустили – господарі забили після навісу з лівого флангу і точного удару головою.

 

В другому таймі наша команда додала в атакуючих діях. Ми стали більше володіти м’ячом і створювали загрози супернику. Були моменти у Шиндера, Саківа, але в цей день забити не вдалося.

 

Після цієї гри на поле вийшли команди U-21. В цьому поєдинку також сильнішими були господарі – перемогли з рахунком 3:1.

 

А закінчили цей ігровий день ще одним матчем між основою – щоправда грали виключно ті, хто не вийшов на першу гру. Зокрема, у складі «Минаю» на поле вийшли Таран, Луців, Павліш, Скиба, Сніжко та Ахмедзаде. Всі інші – гравці на перегляді.

 

Зрозуміло, що у такому складі команді було складно: відчувалася незіграність потенційних новачків. У підсумку другий склад «Минаю» поступився з рахунком 3:0.

 

Але власне для цього спаринги і потрібні – тренерський штаб отримав чимало корисної інформації.

 

Вже з понеділка «минайці» продовжать свій перший тренувальний збір. А в середу, 20 січня, зіграє свій другий товариський матч – з командою Першої ліги Угорщини «Дебреценом ЕАС».

 

 

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»