news imgae

Програли «Дріті» з мінімальним рахунком

02.02.2021 | Товариська гра

382

Знову не щастить з балканцями. Наша команда вдруге поспіль програла представнику цього регіону – цього разу чемпіонам Косова – ФК «Дріта» з мінімальним рахунком.  

 

У цьому матчі наша команда перевірила в бою молодих футболістів – сьогодні ми грали без Мілевського, Нурієва та багатьох інших гравців.

 

Грали цей матч за наступною схемою: 4 захисники (в центрі вперше грали разом Петрусенко та Чушенко), 2 опорних, тріо атакуючих та одного нападника на вістрі.

 

У першому таймі суперник нас змусив показувати обережний футбол. Косовари організовано відходили назад і швидко вибігали з оборони в атаку, змушуючи пильнувати нас у захисті. А ще футболісти «Дріти»  вміло перекривали зони для атак «минайців».

 

Тому їх, звісно, багато і не було: наша команда намагалася комбінувати через швидкий короткий пас, але на своїй третині полі «Дріта» діяла надійно.  Основна загроза їх воротам відходила від Угечукву – височенний нігерійський форвард міг двічі відзначатися у воротах суперника, але забракло точності. Була можливість забивати і після стандартів – один з них закінчився небезпечним прострілом в чужу штрафну, але ніхто не завершив епізод.

 

До речі, мали свої епізоди і косовари – особливо небезпечними виходили їх стандарти, а також гра на контратаках. Проте оборона «Минаю» вміло відпрацювала ці епізоди.

 

Чи не вперше коли вони помилилися – в середині другого тайму. Саме тоді вінгер «Дріти» вміло накрутив захист «Минаю» зліва, прострілив у центр штрафної, де ніхто не зустрів нападника косоварів – 0:1. І це при тому, що до цього моменту міг забивати Ткачук, але м’яч полетів вище.

 

Організувати атакуючий штурм опонентам вдалося не відразу – футболісти «Дріти» дуже вміло переривали темп гри. Наприкінці матчу нам вдалося нарешті розхитати лінії оборони суперника та провести ряд атак – загрожували воротам суперника Пиняшко, Хахльов, Шиндер.

 

На жаль, цього дня забити нам не вдалося. У підсумку програли з рахунком 0:1. Вже завтра, 3 лютого, наша команда зіграє наступний товариський матч – з «Македонією ГП». Час поєдинку повідомимо згодом.

 

«Минай»: Попович (Каніболоцький), Петрусенко, Чушенко, Маємбе, Кополовець (ГНП), Ткачук, Панчишин (Хахльов), Ахмедзаде, Кожанов, Пиняшко, Угечукву (Шиндер)

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»