news imgae

Ріпо Малепе: «Вже адаптувався до погодних умов»

19.02.2021 | УПЛ

165

В четвер, 18 лютого, свій 24-ий день народження святкував південноафриканський легіонер «Минаю», захисник Ріпо Малепе Терсайу. Щоправда, святкував – це образно сказано. Свій день народження він зустрів у Олександрії, де зараз наша команда готується до матчу. До речі, у дуже незвичну для африканця погоду.

 

Про свої враження від цього та підготовку до гри він розповів клубній пресслужбі:

 

«Я ніколи не уявляв собі свій день народження далеко від дому. Але як футболіст ти маєш прийняти факт, що сьогодні можеш опинитися будь-де. Зараз «Минай» - це моя нова родина. Так що тут я щасливий.

 

Так, в Україні страшенно холодно. Ми в Олександрії тренувалися при мінус 15. Там, звідки я родом, такі умови складно уявити. Але адаптувався я добре, вся команда готова до гри при такій погоді. З часом почуваюся все краще й краще.

 

Щодо останньої зустрічі, з ФК «Львів», то можу сказати, що ми контролювали гру. На жаль, пропустили двічі з наших же помилок. Це якраз та гра, де ми відчували, що можемо взяти всі 3 очка. Але не вдалося…Справді прикра поразка, бо ми контролювали гру і домінували у всіх аспектах матчу, позиційно також. Але маємо те, що маємо. Головне, що зробили висновки з цього.

 

Минулого року ми грали проти «Олександрії» кубкову гру і програли. Тепер багато чого проаналізували. В другому колі, незалежно в якій лізі, очки легко даватися не будуть, всі хочуть здобути чим більше пунктів, адже сезон закінчується.  Залишається хіба працювати ще старанніше».

 

Детальніше його інтерв’ю дивіться на клубному youtube-каналі  https://www.youtube.com/watch?v=mYnwXDjDK0M&t=20s

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»