news imgae

Програємо «Олександрії» 0:3

20.02.2021 | Перша ліга Чемпіонату України

302

Нещаслива Олександрія для нас. Як і в 1/8 Кубку, так і зараз ми програємо на стадіоні «Ніка» 0:3. Пропущений гол з кутового у першому таймі та подвійний нокаут в першій половині другого призвели до такого рахунку. На жаль, друга поспіль поразка в чемпіонаті і в цьому році.

Якщо аналізувати в загальному, то сьогодні видовищної гри і не могло бути. Зимовий футбол змушує грати не тільки проти мотивованого суперника (у другому колі всі матчі майже як фінальні), а й проти погодних умов. Олександрія зустріла закарпатців морозною погодою (мінус 15 вночі, вдень мінус 5) і це, звісно, не могло не позначитися на стані поля. Воно було, на жаль, не кращої якості.

І це, звісно, вплинуло на характер гри: ніхто не розраховував на технічний, комбінаційний футбол, а всі чекали важкої боротьби.  Під це обирали і склад – вийшли футболісти, які були готові для силової гри.

Наша команда почала цей поєдинок за звичної виїзної схеми – в три центральних захисника, два латералі, насичений центр і в два нападники. Ця гра стала дебютною за «Минай» для захисника Олексія Ковтуна, вперше в році зі старту вийшов Шеммі Маємбе та Угочукву Одуен’ї, який допомагав у нападі Антону Шиндеру.

Прогнозовано, що у першому таймі гра не була видовищною: було багато боротьби, пресингу та верхових дуелей. За таких умов дуже важко  атакувати позиційно.

Тим не менше, у першій половині першого тайму ми організували дві цікаві атаки. На 13 хвилині закарпатці заробили штрафний. Нурієв подав у карний майданчик, де найвище вистрибнув Матіч. На жаль, його удар головою прийшовся вище.

Через 6 хвилин у нас виник ще один момент. «Минайці» вдало вийшли з оборони, м’яч дійшов до Нурієва, який продерся до чужих воріт лівим флангом і  прострілив у штрафну – на жаль, Угечукву обрав не ту позицію і був далеким аби завершити момент. А він був хороший.

Ближче до середини тайму вже господарі активізувалися і стали більше тиснути. Вони прибрали контроль м’яча до себе і стали частіше турбувати наші ворота. Хоч «минайці» особливо їм нічого не дозволяли.

Тим не менше, на 32-ій хвилині Ковалець знайшов можливість для дальнього удару – врятував Каніболоцький. А ось через 8 хвилин він був безсилим допомогти після стандарту. «Олександрія» вдало розіграла кутовий і Валерій Лучкевич з ближнього кута влучно поцілив у протилежний – суперник повів 1:0.  До речі, як зазначив наставник «Олександрії» Володимир Шаран, його команда спеціально готувалася до стандартів у цій грі.

На жаль, ні після голу, ні після перерви наша команда так і не змогла повернути контроль за грою. Другий тайм розпочався невдало. І пропустили знову після стандарту, вірніше після другої хвилі розіграшу кутового: з м’ячом у нашій штрафній найкраще розібрався Бондаренко – 2:0.

А через 5 хвилин був вже нокаут від суперника. Голкіпер Каніболоцький наче б то спокійно вводив м’яч у гру, віддаючи Ткачуку, але секундне непорозуміння, круглого перехоплює Вантух і перекидує його у ворота… 3:0.

Звісно, нашій команді треба було щось міняти і тренерський штаб «Минаю» через заміни намагався освіжити та підбадьорити команду. На жаль, переламати хід поєдинку не вдалося.  Футболісти «Олександрії» були швидшими, точнішими при передачах, вигравали підбори та високо пресингували. А у діях наших футболістів зявилася нервозність, яка заважала  при побудові атак.

Закарпатці могли відіграти бодай мяч – хороший момент був у Нурієва наприкінці гри. Він заробив штрафний біля карного майданчика, але пробив у стінку.

На жаль, поразка 3:0. Проте не будемо опускати руки. Попереду багато важливих ігор в УПЛ і нам потрібні сили та підтримка вболівальників. Наступний матч наша команда проведе 28 лютого в Ужгороді проти донецького «Олімпіка».

«Олександрія» - «Минай» 3:0

Голи: Лучкевич, 40 (1:0), Бондаренко, 52 (2:0), Вантух, 57 (3:0)

«Олександрія»: Білик, Ковалець (Новіков), Мірошніченко, Лучкевич, Пашаєв (Стецьков), Шастал (Устименко), Гречишкін, Банада (Калюжний), Вантух, Бондаренко, Дубра (Бабогло)

«Минай»: Каніболоцький, Карась, Матіч, Ковтун (Кожанов), Маємбе, Малепе, Ткачук (Петрусенко), Сніжко (Хахльов), Нурієв, Угочукву (Ахмедзаде), Шиндер (Шпак)

Попередження: Пашаєв - Ткачук

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)