news imgae

Микола Цимбал: «Вдячний хлопцям за самовіддачу»

04.04.2021 | УПЛ

205

Головний тренер «Минаю» Микола Цимбал прокоментував перемогу своєї команди на післяматчевій пресконференції. Ось що він розповів:

 

«Було два різних тайми. В першому хлопці перенервували, перегоріли, багато було сумбуру, який не давав нам проводити атаки. Нам треба було більше відкривань за спину, але м’яч дістати до чужої штрафної було важкувато. Зрештою, тиск за результат відчувався.

 

Але зуміли перебороти себе і на другий тайм вийшла зовсім інша команда, яка хотіла не просто зберегти цю нічию, а й виграти матч. В другому таймі у нас було пара хороших моментів для цього. Для нас зараз кожне очко важливе, майже на вагу золота, тому вдячний хлопцям за самовіддачу та позитивний результат.

 

В перерві попросили футболістів заспокоїтися, не думати про турнірну таблицю, про очки. Сказав їм, що вони індивідуально нічим не поступаються гравцям «Колоса». Що треба бути сміливіше, наполегливіше, щоб вірили, що зможуть їх обіграти, щоб активніше діяли при стандартах,  а не стояли на місці як у першому таймі. Нурієв зі стандарту мав хорошу нагоду, але їх воротар виручив.

 

До речі, для Нурієва це вже 4 гра за 2 тижні. Він професіонал, добре себе готує. Чому випустили наприкінці двох форвардів? Хлопцям, які грали попереду весь матч вже було важкувато, щоб відкриватися за спину, відпрацьовувати в атаці, тому освіжили цю лінію.

 

Загалом результатом задоволені і готуємося до наступного важливого матчу з «Рухом».

 

Відеоверсія коментарю, а також коментар головного тренера «Колоса» Руслана Костишина дивіться на нашому youtube-каналі https://www.youtube.com/watch?v=XkIsZ_Llwyk

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»