news imgae

Малійський новачок «Минаю» про свій перехід

07.04.2021 | Трансфери

311

Одним з останніх новачків нашої команди в цьому сезоні став легіонер з Малі, лівий латераль Сіака Багайоко. Він прибув у розташування нашого клубу  ще перед матчем з «Колосом» і вже встиг освоїтись та познайомитися з усіма.

 

І, звісно, тепер рветься дебютувати в УПЛ. А перед цим відповів на пару запитань від клубної прес-служби.

 

«Був до цього часу в розташуванні збірної Малі, у нас були важливі матчі зараз, - розповів він. - У нас зараз хороша молода збірна, яка збирається пошуміти на майбутньому Кубку Африканських націй, який відбудеться в 2022 році в Камеруні.  Тому тільки зараз приїхав у «Минай».  

 

Це чудовий клуб, де мене дуже привітно зустріли. Мені все подобається. До речі, тут є гравці з Африки, тому і адаптація пройде легше.

 

Як я потрапив сюди? Через свого агента. Він передав цю пропозицію. Вона мене зацікавила і я, звісно, погодився. Україна, як на мене, футбольна країна. До цього часу я знав, що є такі клуби як «Динамо» та «Шахтар». Тепер я частина «Минаю».

 

Чому мене називають Чато? Це моє прізвисько ще з самого дитинства. І мені хотілося. Щоб саме так мене називали і так було написано на футболці.

 

Так, я лівий латераль. Сподіваюся, буду приносити користь на цій позиції. А загалом де тренер скаже, там і буду грати.

 

У майбутньому мрію про хорошу кар’єру, завойовувати трофеї  і бути таким гравцем як бразилець Марсело».

 

Про всі інші новини читайте на нашому сайті та на клубних соцмережах у Facebook та Instagram, аби завжди бути в курсі командних новин та подій.

 

 

Інформаційний департамент ФК «Минай»

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»