news imgae

Відчутна різниця: «Минай» поступається у товариському матчі з ФК «Інгулець»

28.02.2017 |

1714

На футбольному полі ГСК «Камелот» ФК «Минай» поспарингувався з командою Першої ліги ЧУ — ФК «Інгулець». Результат, щоправда не приніс позитиву. Команда з Кіровоградської області наочно продемонструвала та вказала на певні недоліки у грі нашої команди.

 

Команді з Минаю у цій зустрічі не могли допомогти два ключові футболісти — Ігор Вагін, який завжди «вигризає» м'ячі у центрі поля, та Михайло Кополовець, який розганяє атаки та часто-густо їх самотужки завершує. І, як виявилось згодом, ці втрати стали для «Минаю» дуже відчутними.

 

Вже під час перших хвилин матчу було помітно, що «Інгулець» гратиме першим номером, футболісти активно та динамічно йшли в атаку, а при втраті м'яча відразу ж застосовували колективний агресивний пресинг. До такого напору та високої інтенсивності футболісти «Минаю» не були готові.

 

 

Гості швидко вийшли вперед: красень-гол з-за меж штрафної вдався новачку команди, прізвище якого не розголошується. Обвідний удар у верхній кут воріт і це 0:1.

 

Гравці ФК «Інгулець» не скидали обертів, проте й «Минай» намагався нав'язати свою гру супернику. Неабияка боротьба точилася у центрі поля, де Микуляк, Мирончук та Гібалюк протистояли потужним хавбекам команди з Петрова.

 

Всередині першого тайму гості заробили стандарт поблизу воріт Погоріляка. Штрафний взявся виконувати Євген Немтінов — сильний удар низом у воротарський кут, з яким не зумів впоратись кіпер — 0:2.

 

Минайці робили спроби відквитати бодай один гол. Уваги вартує момент Михайла Дудаша, передачу на якого віддавав Яромир Лобода. Однак удар прийшовся вище рамки воріт. Час спливав і, в підсумку, за невеликої переваги клубу Другої ліги опоненти відправились відпочивати.

 

Наставник минайців на другу половину випустив свіжих атакувальних виконавців — Пиняшка та Гегедоша. Однак, варто зазначити, що загалом свіжості у грі команди не додалося. «Інгулець» сьогодні виглядав куди краще, енергійніше та потужніше. Вже на старті другого тайму вони це вкотре довели, провівши третій м'яч у зустрічі. Вихід на рандеву із Хмельовським реалізував ще один новачок команди.

 

Команді з Минаю в цій зустрічі вкрай важко давалися переходи з оборони в атаку, відчувалась дисгармонія у діях футболістів, бракувало підстраховки.

 

Вже в середині другої половини зустрічі «Інгулець» забив четвертий м'яч. Відзначився Богдан Боровський, який завершив комбінацію своєї команди.

 

У ФК «Минай» проявлялись певні моменти показати зуби, але їх було вкрай мало. Приміром індивідуальний прохід Роберта Гегедоша, який завершився сейвом голкіпера. Щоправда той таки Гегедош, все ж, зумів відзначитись бодай голом престижу. Зробив він це ефектно — зі штрафного ударом від стійки. Проте на більше команду з Минаю не вистачило.

 

ФК «Минай» — ФК «Інгулець» 1:4

«Минай»: Юрій Погоріляк, Олег Допілка, Артем Пустовіт, Віктор Чумак, Степан Федак, Микола Гібалюк, Євген Мирончук, Владислав Микуляк, Яромир Лобода, Олексій Шпак, Михайло Дудаш

На заміну виходили: Владислав Хмельовський, Максим Минайленко, Василь Беца, Василь Пиняшко, Роберт Гегедош

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»