news imgae

«Ой, хто, хто Миколая любить?»: юні футболісти ДЮСШ отримали подарунки на свято

19.12.2017 | Заходи клубу

1416

Відзначення найдобрішого та найтеплішого свята у році — Дня Святого Миколая — найбільше чекають діти. Вони намагаються чемно вести себе впродовж року, аби розраховувати на омріяні подарунки. Юні футболісти ДЮСШ ФК «Минай» не виняток!

 

Невеличкі презенти за дорученням Святого Миколая вручав капітан ФК «Минай» Владислав Микуляк. Прямо під час тренування, що неабияк потішило дітей та дало натхнення для продовження заняття.

 

 

Юні «минайці» подякували за подарунки. В один голос заявляють: просто обожнюють це свято!

 

Капітан «минайців» Владислав Микуляк поділився своїми думками з приводу сьогоднішнього свята:

«Дуже приємно брати участь у таких заходах. Знаю, як всі діти чекають на це свято. Такі події заряджають всіх позитивними емоціями, радістю, бажанням тренуватися ще більш старанно і досягати максимальних результатів. Вітаючи сьогодні діток у залі «Юності», пригадав, як сам розпочинав займатися футболом: перше тренування, новорічні турніри...У дитинстві, мабуть, як і всі писав листи Святому Миколаю, найкращим подарунком для мене тоді був футбольний м'яч».

 

Колектив футбольного клубу «Минай» щиро вітає всіх із світлим Днем Святого Миколая! Нехай тепло зігріває ваші оселі, а добро панує у серцях!

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»