«Минай» вже вдруге поспіль у напруженому матчі здобуває перемогу

23.12.2017 | Футзал

876

7-й тур Ужгородської футзальної ліги приніс для «минайців» чергові три бали. Однак вони коштували чималих зусиль. У поєдинку проти ФК «Радванка» шальки терезів схилялися то на один, то на інший бік.

Стартові хвилини були за командою з Минаю. Відкрити рахунок вже на 1-й хвилині вдалося зусиллями Роберта Гегедоша. Вирівняти паритет згодом могла «Радванка», але Олександр Грицкевич не влучив у порожні ворота. Тим не менш, суперник ще в першому таймі зумів оговтатися і перевернути все догори ногами. Виправився той таки Олександр Грицкевич, який відзначився на 13 хв. А через через якусь мить Олександр Якимець забив другий м'яч своєї команди. На перерву команди пішли за мінімального лідерства «Радванки», але всі розуміли, що у другій половині їм буде неабияк складно.

«Минай» побіг відіграватися, «Радванка» плекала надії на третій гол за рахунок контрвипаду. На 24 хв. Олег Допілка грудьми після прострілу Яромира Лободи заніс круглого у ворота — 2:2. Згодом (на 31 хв.) вивів свою команду вперед Василь Пиняшко, який прошив оборону і кіпера своїм ударом. А на 36 хв. Яромир Лобода забиває четвертий м'яч для своєї команди: у ході швидкої атаки автору голу асистував Роберт Гегедош. Здавалося, заключні хвилини «минайці» доведуть до спокійного завершення переможного матчу, але активізувалася «Радванка». На 38 хв. В'ячеслав Ковтан відквитав один гол. Але й «Минай» відповів: гол на свій рахунок записав Ярослав Пилип. Вже через якусь Олександр Грицкевич знову скорочує відрив у рахунку ефектним ударом злету, але «Минай» втримав переможний результат.

«Радванка» — «Минай» 4:5

Голи: Роберт Гегедош 1, Олександр Грицкевич 13, Олександр Яхимець 14, Олег Допілка 24, Василь Пиняшко 31, Яромир Лобода 36, В'ячеслав Ковтан 38, Ярослав Пилип 39, Олександр Грицкевич 39