news imgae

"Минай"-"Беркут": напередодні

05.02.2018 | Футзал

260

Чергове ужгородсько-мукачівське дербі чекає на ФК "Минай". В рамках 10-го туру Ужгородської футзальної ліги "минайці" зустрінуться з міцною командою "Беркут".

Мукачівський колектив на сьогодні замикає кращу 5-ку турніру з 10-ма очками. Так, в минулому турі всі були свідками того, як "Беркут" розгромно програв "Медеї" 3:11.  Останні просто декласували мукачівців. Проте не варто "Минаю" рано заспокоюватися – "Беркут" колектив, який здатен здивувати і відібрати очки у будь-якої команди. До речі, та же "Медея" у листопаді якраз із "Беркутом" і втрачала очки.

До того ж, мало хто здатен забити "Минаю" аж 5 голів – а "Беркуту" це під силу. У кінці листопада, у першому колі, гра між цими командами закінчилася з рахунком 9:5. Тому на бій з цією командою "Минаю" слід зібратися.

Якщо ж це команді вдасться, то проблем бути не має. "Минай" зараз перебуває у хорошому командному дусі. Минулого тижня вони переграли свого принципового суперника  ужгородський "Проспект" з рахунком 9:3. До того ж, гарно справи йдуть і у великому футболі – у І турі Зимової першості команда виграла 10:0.

То як же зіграє "Минай" з "Беркутом"? Приходьте, подивіться та підтримайте команду! Матч відбудеться у понеділок, 5 лютого, о 19.00 в "Зінедіні".


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»