news imgae

Новий рекорд чи перший іспит? Що чекає «Минай» у ІІ турі Зимової першості Закарпаття 

09.02.2018 | Зимова Першість Закарпаття

226

В суботу, 10 лютого, о 13.00 на штучному полі в смт. Середнє на «Минай» чекає нове випробування  - ще одна команда з Мукачівського району ФК «Бобовище».


Якщо з попередньою командою з Мукачівщини, ракошинським «Колосом», чемпіони Закарпаття розправилися доволі легко, встановивши новий рекорд клубу (10:0), то з «Бобовищем» доведеться складніше.


Справа в тому, що цей колектив набагато сильніший. Це доводить результат минулого сезону – ФК «Бобовище» виграв Першу лігу чемпіонату Закарпаття у Західній зоні. Команда здобула перемогу в 16 з 22-ох поєдинків. Так, рівень Першої ліги не йде в порівняння з тою ж Вищою, яку виграв «Минай», але подібні цифри доводять – «Бобовище» знає смак перемог.


Щоправда, наразі команда ще не набрала своїх кондицій, які дозволили «феєрити» у Першій лізі. Це доводить матч І туру першості із «Невицьким замком ОК ДЮСШ Україна». Здавалося б, у «Бобовища» проблем з ними не має бути, але вони виникли. Чемпіон Першої ліги двічі поступався у рахунку протягом матчу – 0:1 та 1:2. «Бобовище» лише за 5 хвилин до кінця поєдинку зуміло зрівняти рахунок завдяки голу Сергія Бобика, який між іншим, оформив у цьому поєдинку дубль. А вже у доданий арбітром час форвард мукачівців Євген Машика приніс перемогу своїй команді. Чи продемонструють таку ж волю до перемоги «бобовищанці» у матчі з чемпіоном Закарпаття – побачимо вже в суботу.    

«Минай» же також не збирається змінювати своїм переможним  традиціям. Не секрет, що «минайці» налаштовуються тільки на перемогу.  Команда протягом тижня готувалася до поєдинку в режимі  «одне тренування в день». І в суботу готові продемонструвати своїм прихильникам ще більш яскраву та якісну гру. 
 


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»