news imgae

«Минай» переміг «Бобовище» 2:0

10.02.2018 | Зимова Першість Закарпаття

182

Чемпіони Закарпаття продовжують свою переможну серію в Зимовій першості. У ІІ турі чемпіонату «Минай» переграв минулорічного чемпіона Першої ліги (Західна зона) – ФК «Бобовище».

З перших хвилин поєдинку, який проходив на штучному полі у смт. Середнє, стало зрозуміло – «Бобовище» суперник не простий і повторення клубного рекорду (10:0) сьогодні не буде. «Минай» до такого перебігу подій готувався і на гру вийшов у бойовому складі. У порівняні з минулим матчем склад майже не змінився – лише у центрі оборони вийшов Володимир Корнутяк замість Олега Допілки.

Команди відразу задали високий темп гри,  контроль за м’ячем захопили саме «минайці». І цю перевагу зуміли перетворити у голи. Микуляк та Мирончук, які буквально «окупували» центр поля, створили момент для Михайла Кополовця і останній скористався шансом – 1:0.

Після голу ситуація на полі не змінилася. «Бобовище» хоч і уміло захищалося, але гру повністю контролював «Минай». Особливо в першому таймі виділявся Мирончук – він не тільки вміло вигравав єдиноборства, а й знаходив можливості для удару. Євген разів 4 пробивав у ворота голкіпера «Бобовища», але так і не зумів забити. Непоганими діями виділявся і Микуляк – своїми пасами він створював хороші моменти, проте ні Кополовець, ні Пиняшко цими шансами у першому таймі не скористалися.

Їхню роботу виконав фланговий захисник Василь Беца. Він скористався шикарною передачею Роберта Смокоровського і зробив рахунок – 2:0. Саме так закінчився перший тайм.

Початок другого тайму відзначився вдалим входженням у гру Стефана Федака, який замінив Смокоровського. Молодий футболіст відразу отримав момент – змістився з флангу та пробив – голкіпер удар парирував, а на добиванні опинився першим Пиняшко. На жаль, добивав м’яча у сітку вже з офсайду.

До речі, Федак мав можливість ще – але знову завадив голкіпер, який відбив його удар. Загалом, другий тайм запамятався лише великою кількістю замін у «Миная» - Ігор Харьковщенко вирішив перевірити у грі найближчий резерв команди. Суті гри це не змінило. Чемпіони Закарпаття продовжували контролювати хід поєдинку, вигравали практично всі єдиноборства, господарювали в центрі поля. Футболісти «Бобовища» хоч і старалися, проте проти майстерності «минайців» нічого не могли зробити.

У підсумку 2:0 – перемога «Миная». Команда Ігоря Харьковщенка набирає чергові три пункти і впевнено очолює  свою підгрупу.

Минай: Андрій Попович, Роберт Смокоровський (Стефан Федак, 36), Володимир Корнутяк (Микола Ількович, 54), Владислав Образцов (Максим Минайленко, 54), Василь Беца, Євген Мирончук (Олексій Шпак, 56), Ігор Вагін, Владислав Микуляк (Іван Капустей, 62), Василь Пиняшко (Едуард Дзьоба, 62), Михайло Кополовець (Яромир Лобода, 62), Роберт Гегедош (Сергій Машталір, 58).