news imgae

«Минай» - «УжНУ»: напередодні

11.02.2018 | Футзал

226

11-ий тур Ужгородської футзальної ліги  для «Миная» вийде цікавим. Суперником буде амбітна команда «УжНУ». В минулому турі студенти сколихнули всю лігу – обіграли «Проспект» 5:2 і піднялися на другу сходинку. Тепер вони поділяють її з 20-ма очками з «Медеєю».

Звісно, апетит приходить під час їжі. І не виключено, що студенти захочуть замахнутися на лідируючі позиції «Миная».  Наразі команди розділяють сім очок – не така вже й велика відстань. Тому боротися буде за що.

Принциповості поєдинку додає й той факт, що у складі «УжНУ» грають футболісти «Миная» - Минайленко, Федак та Машталір. І їм буде що продемонструвати своїй рідній команді.

До речі, у першому колі, 3 грудня, зустріч між цими командами завершилася з рахунком 8:2 на користь «Миная».

Сам «Минай» тільки вчора здолав у рамках Зимової першості Закарпаття ФК «Бобовище». Матч був не легкий і енерговитратний. Тим не менше, це не має стати на заваді здійсненню мрії команди – виграти нарешті УФЛ.

Отже, подивитися буде на що. Приходьте сьогодні, 11 лютого, в «Зінедін», о 17.10. Хто не має змоги добратися туди, дивіться трансляцію на youtube-каналі «Ужнет+».


  • Поділитися
© 2016 ФК «Минай»